سیانوژن و کوالکام با یکدیگر همکاری می کنند

سیانوژن و کوالکام با یکدیگر همکاری می کنند

اکثر مردم سیانوژن را با ارائه ی به روز رسانی های اندرویدی برای تلفن های هوشمندی می شناسند که کمپانی های سازنده شان مدت هاست آنها را نادیده گرفته و دیگر آپدیتی برای این محصولات ارائه نمی کنند. البته در طول دو سال پیش بنیانگذاران سیانوژن همه ی سعی خود را کردند تا به آنچه آفریده اند جلوه ای همانند یک شرکت و برند موفق و خوشنام بخشند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

آنها در همین راستا پذیرای سرمایه گذاری های میلیون دلاری بودند و سعی کردند محصولات نرم افزاریشان را بر روی تلفن های پرطرفداری همچون وان پلاس وان نیز ارائه کنند. اگر چه اقدامات اخیر برای بدل کردن سیانوژن به یک شرکت اسم و رسم دار تا حد زیادی راهگشا بوده ولی سبب نشده تا این کمپانی موفق از پیدا کردن راه حل های تازه برای بهبود برند خودش و یافتن همراهان و شرکای جدید صرفه نظر نماید.

در همین راستا به نظر می رسد شرکت مورد بحث وارد همکاری تازه ای با بزرگترین چیپست ساز حال حاضر دنیای موبایل شده، زیرا کوالکام اعلام نموده بر روی «محصولات طراحی مرجع» خود که در ماه آینده آنها را ارائه خواهد نمود Cyanogen OS نصب کرده است.

«محصولات طراحی مرجع» در اصل گجت هایی پیاده سازی شده توسط کوالکام هستند که کمپانی های تولید کننده با بودجه های اندک می توانند از طراحی آنها استفاده کرده و گجت یا تلفن هوشمند تازه ای را تحت برند خود ساخته و به بازار عرضه نمایند.

با این تفاسیر نسخه ی کد بازی از اندروید که توسط Cyanogen توسعه داده شده جایگزین نرم افزار خود کوالکام بر روی محصولاتش خواهد شد که به صورت معمول از کمبود امکانات متعددی خصوصاً در رابطه با محصولات مرجع مبتنی بر چیپست های اسنپدارگون ۲۰۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ رنج می برد.

سیانوژن از آنجایی که از یک استارتاپ کوچک در حال بدل شدن به یک کمپانی قابل احترام نرم افزاری است تصمیم گرفته تا لوگوی خود را نیز تغییر دهد و تصویری که سرشار از انرژی و قدرت است را جایگزین علامت پیشین اش نماید.

اخبار مربوط به نمایشگاه MWC 2015 را در اینجا دنبال کنید

taxiyab

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato