گزارش دیجیاتو: نشست خبری شرکت خدمات گلدیران

گزارش دیجیاتو: نشست خبری شرکت خدمات گلدیران

امروز ساختمان جدید شرکت خدمات گلدیران، پذیرای جمعی از خبرنگاران بود تا به بهانه نشست خبری، از ساختمان جدید خود و جوایز دریافتی در سال ۹۳ رونمایی کند.

این مراسم  با حضور مدیران شرکت ال جی در محل جدید این شرکت برگزار گردید و بازدید از ساختمان و مانور روی جوایز و دستاوردهای تبلیغاتی این برند خدماتی در کشور، بخش اعظم رویداد را تشکیل می داد.

در ادامه با دیجیاتو همراه شوید.

به گفته مدیران ارشد گلدیران، بخش پشتیبانی مشتریان شرکت، توان پاسخگویی به بیش از ۱۲ هزار مکالمه در روز را دارد که با بهره گیری از آموزش های کارکنان شان می خواهند به هدف خود جهت پاسخ دادن به روزانه ۱۶ هزار تماس ورودی دست یابند.

شرکت یاد شده در سال ۹۳ موفق به دریافت مقام نخست در سمینار اینوفست ۲۰۱۵ ال جی در لیسبون پرتغال به عنوان برترین شرکت خدمات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و  تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان برای ششمین سال متوالی گردیده است.

یکی از مدیران عالی گلدیران در این مراسم اظهار کرد: گر چه همواره نیازهای مشتریان متناسب با شرایط تغییر می‌کند اما شرکت مشتریان گلدیران دارای سیستمی انعطاف‌پذیر بوده و سریعاً خود را مطابق با نیازهای مشتریان وفق می‌دهد. سیر تکاملی مرکز خدمات حاکی از وجود وحدت رویه در تفکر و اجرای اهداف اصلی یعنی رضایتمندی مشتریان است.

البته به عقیده دیجیاتو معیار رضایتمندی مشتریان، تعداد جوایز یا سخنان مدیران نیست، بلکه پاسخگویی واقعی و راضی بودن حقیقی کاربران است.

مدیران گلدیران معتقدند، این شرکت توانسته با به کارگیری بیش از هزار و ۴۵۰ کارمند که در ستاد مرکزی، دفاتر منطقه ای، شعبات و انبارهای قطعات مستقر شده اند، زمان انتظار خدمات را به کمتر از ۲ ساعت برساند که کنترل لحظه به لحظه عملکرد شعبات و نمایندگان، توسط سیستم های روز دنیا، از لحظه ثبت درخواست خدمت تا لحظه سرویس دهی، توسط مدیران شرکت بررسی می شود.

حسین تنهایی، نایب رییس هیئت مدیره شرکت گلدیران در مورد طرح بهار شرکت مذکور توضیح داد: در این طرح هر خانه ای که حداقل سه محصول از محصولات ال جی را در منزل داشته باشد می تواند از این خدمات خانه تکانی محصولات استفاده کند. در این طرح، تنها هزینه لوازم مصرفی و ایاب و ذهاب از کاربران گرفته می شود.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato