همه چیز درباره آیفون 13
آگهی دهندگان اینستاگرام می توانند پست هایی حاوی مجموعه ای از تصاویر به اشتراک بگذارند

آگهی دهندگان اینستاگرام می توانند پست هایی حاوی مجموعه ای از تصاویر به اشتراک بگذارند

اینستاگرام از اولین روزهای پدید آمدنش به کاربران خود این امکان را داده تا از طریق به اشتراک گذاری تصویری با ابعاد و ظاهری مربعی شکل، داستان مورد نظر خود را روایت نمایند. بعد از تصاحب این اپلیکیشن توسط فیس بوک قابلیت های دیگری مانند به اشتراک گذاری ویدئو نیز به آن افزوده شد اما ساختار اصلی اینستاگرام دچار تغییر قابل توجهی نگشت.

از امروز در این اپ تغییری به نسبت مهم پدید آمده و آگهی دهندگان به آن می توانند مجموعه ای شامل چهار تصویر را در قالب یک پست به نمایش در بیاورند، اینستاگرام می گوید این قابلیت جدید تنها به دلیل درخواست های مکرر مشتریان اش اضافه شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس امکان پیش تر اشاره شده وقتی شما یکی از پست های ارسالی از طرف تبلیغ دهندگان به اینستاگرام را مشاهده نمایید، این پست می تواند شامل چهار تصویر باشد و در زیر آن نیز چهار نقطه ی کوچک نمایش داده می شود تا کاربر بداند در حال دیدن عکس چندم است. با سوایپ کردن انگشت به سمت چپ هم قادر خواهید بود تا در بین تصاویر چنین پست هایی حرکت نمایید.

اینستاگرام به مشتریان خود این امکان را داده تا در پایین مجموعه تصاویر به اشتراک گذاشته شده دکمه ای متصل به وب سایت خود بیافزایند. کاربران با لمس این دکمه به آدرس اینترنتی مورد نظر هدایت شده و اطلاعات بیشتری را در مورد آگهی دهنده کسب خواهند کرد.

همچنین شبکه ی اجتماعی مورد بحث می افزاید که به زودی برای به اشتراک گذاری پست های حاوی مجموعه ای از تصاویر شیوه ها و طرح های مختلفی را ارائه خواهد نمود.

نکته ی منفی در اینجاست که کاربران اینستاگرام مدت هاست برای به اشتراک گذاری مجموعه ای از عکس ها در این شبکه اجتماعی از اپلیکیشن های شخص ثالث استفاده می نمایند و به کمک آنها چندین تصویر را در کنار هم چیده و در قالب یک عکس منتشر می کنند. با چنین شرایطی مسلماً ارائه ی این قابلیت برای کارابرن می توانست در اولویت قرار داشته باشد.

اینستاگرام در توضیح این مسئله اظهار داشته که ترجیح داده ابتدا امکان مذکور و کاربردی بودنش را از طریق آگهی دهندگان خود بسنجد و سپس آن را در اختیار سایر اقشار کاربرانش نیز بگذارد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato