مبارزه برای بشریت در بازی اکشن Overkill 3

مبارزه برای بشریت در بازی اکشن Overkill 3

هر چقدر هم که بازی های فکری خلاقانه و سرگرم کننده باشند، جای یک عنصر در آنها خالیست: هیجان؛ عاملی که غیر گیمرها را هم به دنیای شگفت انگیز بازی ها می کشاند و شیفته خود می کند.

Overkill 3 با گرافیک خوب و گیم پلی اکشنش آمده تا عطش شما برای هیجان را سیراب کند و بگذارد که برای مدتی از بازی های فکری کسالت آور و شبیه به هم خلاص شوید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

به آینده تاریک زمین خوش آمدید؛ جایی که انسان دیگر حاکم مطلق سیاره آبی نیست و در برابر تاخت و تاز ماشین به زانو درآمده. ماشین ها هر چه که بشر داشته را از او گرفته اند جز یک چیز: امید. و در Overkill 3، این شمایید که باید با پروراندن این حس در انسان ها و رهبریشان در مسیر درست، به سلطه ماشین ها بر زمین پایان دهید.

overkill 3-2

همه می دانیم که داستان و گیم پلی Overkill 3 تکراریست. سبک گیم پلی و المان های موجود در بازی به وضوح ترکیبی از دو عنوان کرایسیس ۲ و گیرز آو وار هستند، با این حال نمی توان سرگرم کننده بودن بازی را انکار کرد.

انواع تفنگ های قابل ارتقا، اکشن خوب، گرافیک قابل رقابت با کنسول، باس فایت های عظیم و سینمایی و کنترل بهینه سازی شده دست به دست هم داده اند تا بتوانید از Overkill 3 در صفحات نمایش موبایل هایتان لذت ببرید.

این بازی برای iOS و اندروید عرضه شده و فضای قابل توجهی از حافظه گجت را اشغال می کند که البته با توجه به گرافیک پرجزئیات آن تعجب برانگیز نیست.

Overkill 3
  • Overkill 3
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Craneballs s.r.o
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۵۰۳ / ۴۱۰ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato