قاب اکسپریا زد 4 لو رفت: ابعاد کوچکتر و درگاه شارژ بدون پوشش

قاب اکسپریا زد 4 لو رفت: ابعاد کوچکتر و درگاه شارژ بدون پوشش

تصاویری از قاب پرچمدار بعدی سونی یعنی Xperia Z4 به بیرون درز کرده است. این تصاویر را همان منبعی تهیه کرده که تصویر پنل جلویی زد ۴ را لو داد. حالا می توانیم مقایسه دقیق تری از طراحی اکسپریا زد ۴ و زد ۳ داشته باشیم.

تصاویر، مهر تأییدی بر ادامه سبک طراحی OmniBalance می زنند. قاب دور دستگاه نسبت به زد ۳ تغییرات بسیار کمی کرده و شاید بتوان برداشته شدن پوشش درگاه micro USB را تنها تغییر مهم آن دانست. بنابراین زد ۴ ضمن مقاوم بودن در برابر آب، دیگر نیازی به پوشش درگاه نخواهد داشت، همانطور که در M4 Aqua و تبلت Xperia Z4 دیدیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی زد ۴ و تصاویر آن، در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این درگاه به زیر دستگاه نقل مکان کرده که در مدل های قبلی اکسپریا، در کنار دستگاه جای داشت. میکرون نیز که در اکسپریا زد ۳ در کنار دستگاه قرار داشت، در زد ۴ به زیر آن منتقل شده است.

شارژر آهنربایی هم حذف شده اما معلوم نیست که آیا زد ۴ از شارژ بی سیم پشتیبانی خواهد کرد یا نه. بنابراین با جمع بندی کلی درگاه ها، می توان به این نتیجه رسید که تنها یک پوشش و آن هم برای درگاه سیم کارت و کارت حافظه وجود خواهد داشت که منجر به یک دست تر شدن طراحی دستگاه می شود.

ابعاد دستگاه کمی کوچکتر شده و ضخامت آن نیز ۱ میلی متر کاهش پیدا کرده است که علاوه بر کاهش ابعاد، موجب کاهش وزن نیز می شود. این یعنی اکسپریا زد ۴ به احتمال زیاد همان نمایشگر ۵.۲ اینچی را در قابی کوچکتر خواهد داشت. در ادامه می توانید تصاویر لو رفته از قاب اکسپریا زد ۴ را مشاهده کنید:

0

1

3

4

5

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato