معرفی ScanWritr؛ اسکنر قدرتمند اسناد برای کلیه پلتفرم ها

از دوربین تلفن های هوشمند می توان به عنوان یک اسکنر قدرتمند بهره گرفت، به شرط آنکه اپلیکیشن مخصوص این کار را داشته باشید. نمونه های خوبی از این اپ ها همچون Evernote Scannable وجود دارند که با کمکشان می توان اسناد و مدارک را به صورت هوشمند اسکن نمود.

ScanWritr اپلیکیشنی است که به همین منظور طراحی شده و از امکانات خوب و مناسبی هم برای این کار برخوردار است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با داشتن ScanWritr، دیگر نیازی به کاغذ و قلم برای پر کردن فرم ها نخواهید داشت. مدارک مهمتان را با آن اسکن کنید، پای قراردادها امضای الکترونیکی بزنید، خروجی با فرمت PDF بگیرید و فایل نهایی را به فضای ابری بفرستید. ScanWritr حتی امکان ارسال این مدارک از طریق فکس را نیز برایتان ممکن می کند.

ScanWritr2

برای اسکن کافیست دوربین را مقابل سند کاغذی قرار دهید تا اپ به صورت هوشمند، قاب آن را تشخیص داده و با حذف حاشیه اطراف، آن را به اصطلاح اسکن کند. پس از این کار می توان روی سند اسکن شده از فیلترهای مختلف استفاده کرد، تنظیمات روشنایی را تغییر داد، زیر نقاط مهم خطوط رنگی کشید یا به آن متن و امضای الکترونیکی اضافه نمود.

ابعاد اسناد ثبت شده را نیز بعدا می توانید به A4 یا اندازه دیگر و فرمت PDF تبدیل کنید. ارسال مدارک با ایمیل، آپلود در فضای ابری، پرینت و فکس از دیگر امکان ScanWritr هستند. هر چند استفاده از امکانات اپ رایگان است، اما برای این که واترمارک اپلیکیشن را از فایل های خروجی حذف کنید نیازمند خرید نسخه کامل آن هستید.

ScanWritr برای هر سه پلتفرم iOS، اندروید و ویندوزفون عرضه شده و ابزار مناسبی برای بهره گیری از موبایل به عنوان یک اسکنر است. برای تبدیل اسناد کاغذی به دیجیتالی پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید.

ScanWritr
  • ScanWritr
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Vanaia LLC
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: 8.1 / 13 / 8 مگابایت
دانلود


ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟