معرفی Calcbot؛ ماشین حساب و مبدل واحدی هوشمند برای iOS

معرفی Calcbot؛ ماشین حساب و مبدل واحدی هوشمند برای iOS

محاسبات ریاضی اکثر افراد معمولا از چهار عمل اصلی فراتر نمی رود، اما دانشجویان و مهندسانی هستند که برای محاسبه مقادیر پیچیده ریاضی، به استفاده از ماشین حساب های حرفه ای و حافظه دار احتیاج دارند.

اپلیکیشن Calcbot با امکانات مناسبی که دارد، یکی از کاربردی ترین ماشین حساب هایی است که تاکنون برای سیستم عامل iOS عرضه شده.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Calcbot از ساده ترین اعمال ریاضی مثل ضرب و تقسیم، تا لگاریتم و توابع مثلثاتی را برایتان حساب می کند با این تفاوت که نسبت به سایر ماشین حساب ها از حافظه قدرتمندتری بهره می برد.

تمام محاسبات شما در History Tape این اپ ذخیره می شوند، بنابراین در هر بار ورود به اپلیکیشن می توانید آنها را مرور کرده یا مجددا به محاسبات بعدی تان وارد نمایید.

Calcbot 2

به غیر از این مورد، هر چیزی که در محیط Calcbot تایپ شود را می توان به صورت فهرست وار مشاهده کرد، بنابراین اشتباهات محاسباتی شما به حداقل خواهید رسید. از دیگر امکانات آن وجود کلیدهای قابل برنامه ریزی، افزودن محاسبات به علاقه مندی ها و بخش تبدیل واحد آن هستند.

با این تبدیل واحد می توانید در ۲۲ دسته مختلف، بیش از ۵۰۰ واحد را به یکدیگر تبدیل کنید. همگام سازی محاسبات، History Tape و علاقه مندی ها با سایر محصولات اپل از طریق آی کلاود نیز از امکانات بسیار خوب و کاربردی این اپ به حساب می آیند.

اگر احساس می کنید که به چیزی فراتر از ماشین حساب پیش فرض iOS احتیاج دارید، توصیه می کنیم حتما Calcbot را امتحان کنید.

Calcbot — The Intelligent Calculator and Unit Converter
  • Calcbot — The Intelligent Calculator and Unit Converter
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Tapbots
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۵.۴ مگابایت
دانلود

اپ‌استور

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato