حافظه 8 گیگابایتی ساعت هوشمند اپل با محدودیت هایی روبروست

حافظه 8 گیگابایتی ساعت هوشمند اپل با محدودیت هایی روبروست

تمامی مدل های ساعت هوشمند اپل، از نوع ۳۴۹ دلاری آن گرفته تا لوکس ترین مدلش که ۱۷۰۰۰ دلار قیمت دارد، ۸ گیگابایت خافظه داخلی دارند.

اما مشخص شده که استفاده از این ظرفیت با محدودیت هایی همراه است؛ برای نمونه این ساعت تنها می تواند ۲ گیگابایت موسیقی را در خود ذخیره کند و حجم کل عکس هایی که می توان در آن جای داد هم فراتر از ۷۵ مگابایت نمی رود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

البته حافظه داخلی اپل واچ بدون آنکه ساعت را با آیفون خود جفت کنید هم قابل استفاده خواهد بود. کاربران این محصول می توانند آن را در حین پیاده روی روی مچ خود بسته و بدون نیاز به همراه داشتن آیفون به موسیقی دلخواهشان گوش دهند.

۲ گیگابایت حافظه می تواند ۲۰۰ ترک موسیقی را در خود جای دهد و مدیریت آنها نیز از طریق سینک کردن شان با اپلیکیشن اپل واچ که از iOS 8.2 بهره می برد، امکان پذیر خواهد بود.

در مورد عکس ها نیز باید بگوییم که ۷۵ مگابایت حافظه در اختیار کاربران اپل واچ قرار می گیرد تا عکس های مورد نظرشان را در آن ذخیره نمایند.

زمانی که عکسی را به داخل اپل واچ خود ایمپورت می کنید، تصویر به صورت خودکار برای نمایش روی صفحه کوچک ساعت بهینه سازی می شود.

به این ترتیب هر عکس به فضای کمتری برای ذخیره سازی نیاز خواهد داشت و از همین روی برخی پیش بینی کرده اند که ۷۵ مگابایت در نظر گرفته شده می تواند ۱۰۰ عکس را در خود جای دهد.

شش گیگابایت حافظه باقی مانده نیز در آینده به ذخیره سازی منابع مربوط به اپلیکیشن های مورد استفاده در ساعت تخصیص می یابد.

ناگفته نماند که در حال حاضر این منابع از طریق آیفونی تأمین می شوند که با ساعت شما جفت شده و هر زمان که اپلیکیشنی مورد استفاده قرار گرفت، منابع یاد شده برای ساعت ارسال می گردند. باید اضافه نماییم که با ارائه کیت توسعه نرم افزاری اپل واچ این امر تغییر خواهد یافت.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato