شیائومی در پاسخ به اپل، ساعت هوشمند می سازد

شیائومی در پاسخ به اپل، ساعت هوشمند می سازد

بسیاری شیائومی را «اپل چین» خطاب می کنند و به همین دلیل، شاید جای شگفتی نباشد اگر به اطلاعتان برسانیم که به زودی شاهد معرفی یک ساعت هوشمند جدید از سوی آن خواهیم بود.

این شرکت چینی دوست دارد با استفاده از اشتیاق اپل به تغییر گرایش کاربران و ارائه محصولی جدید با امکانات متنوع، کاربران علاقمندان به خرید چنین گجتی را به سمت خود جلب نماید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

براساس شایعات، ساعت هوشمند شیائومی دارای یک صفحه نمایش گرد است و با در نظر داشتن اینکه طول موج مربوط به نبض هر فرد منحصربفرد است، هویت وی را با استفاده از همین اطلاعات تشخیص می دهد.

افزودن چنین امکانی به یک ساعت هوشمند با در نظر داشتن میزان انرژی مورد نیاز آن، کاری بس دشوار خواهد بود و باید دیدی که شیائومی چگونه قصد دارد آن را عملی کند.

انتظار می رود که اسمارت واچ شرکت مذکور دارای یک بدنه فلزی صیقلی مشابه به پرچمدار One M9 از اچ تی سی باشد. صفحه این ساعت به اعتقاد بسیاری شکلی گرد دارد و قطر بدنه اش هم بسیار کم است و با در نظر داشتن شرکت سازنده اش، پیش بینی می شود که قیمت مناسبی هم داشته باشد.

گفته می شود که شرکت مورد بحث، علاوه بر این ساعت، مشغول کار روی مدل جدیدی از دستبند سلامتی Mi Band خود است که نخستین بار در تابستان گذشته رونمایی شد و در سه ماهه نخست عرضه اش، یک میلیون دستگاه از آن به فروش رفت.

انتظارمان این است که این پوشیدنی همراه با یک حسگر NFC ارائه گردد و این در حالی است که مدل اولیه آن از استاندارد بلوتوث پشتیبانی می کرد و مجهز به یک شتاب سنج بود.

لازم است اضافه کنیم که تاکنون، کمپانی مورد بحث اطلاعتی را در مورد قیمت یا تاریخ رونمایی هر یک از دستگاه های یاد شده مطرح نکرده و همچنان باید منتظر بمانیم.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato