معرفی 6tag؛ اپلیکیشن غیر رسمی اینستاگرام با امکانات کامل برای ویندوزفون

معرفی 6tag؛ اپلیکیشن غیر رسمی اینستاگرام با امکانات کامل برای ویندوزفون

اینستاگرام ویندوزفون مدت قابل توجهی است که در مرحله بتا به سر می برد و کاربران این سیستم عامل، هنوز هم امکان تگ کردن افراد یا آپلود ویدئو از طریق آن را ندارند.

برای رفع محدودیت های نسخه بتا، اپلیکیشن هایی غیر رسمی وجود دارند که با استفاده از آنها می توان به امکاناتی نظیر نسخه اندروید و iOS اینستاگرام در ویندوزفون دست یافت. ۶tag یکی از بهترین نمونه هاست که امروز به معرفیش خواهیم پرداخت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

امکانات ۶tag به قدری کاملند که شاید با عرضه نسخه نهایی اینستاگرام، باز هم حاضر نباشید تا رهایش کنید. ۶tag کلیه محدودیت های نسخه بتای اینستاگرام را از میان برداشته و بر خلاف آن امکان آپلود ویدئو، تگ کردن افراد و استفاده از Photo Map را در اختیار کاربر قرار می دهد.

6tag 22

کلیه فیلترهای آشنای اینستاگرام در این نسخه غیر رسمی، شبیه سازی شده اند و از لحاظ فنی نیز مشکلی در قابلیت های آن نمی یابید. ۶tag به طور کامل از دوربین سلفی و اصلی پشتیبانی کرده و در نسخه جدید، مشکل دریافت اعلان هایش نیز رفع شده است.

فیلترهای خطی و شعاعی Tilt Shift نیز با تنظیمات بیشتری نسبت به بتای اینستاگرام در اختیار شما قرار گرفته تا بتوان ۶tag را یکی از کامل ترین اپ های غیر رسمی و جایگزین اینستاگرام دانست. این اپ بسیار کاربردی را می توانید با حجم ۸ مگابایت و به رایگان برای موبایل های ویندوزفونی تان دریافت کنید.

6tag
  • ۶tag
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Rudy Huyn
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۸ مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato