معرفی Frontback؛ اپلیکیشنی برای عکس برداری همزمان با دوربین اصلی و جلویی

معرفی Frontback؛ اپلیکیشنی برای عکس برداری همزمان با دوربین اصلی و جلویی

این روزها بازار سلفی بسیار داغ شده و مردم از هر فرصت به جا و نابجایی برای گرفتن عکس از خود استفاده می کنند. اما شاید در میان این جماعت عظیم سلفی بگیر، یک نفر هم به ذهنش خطور نکرده باشد که همزمان با گرفتن عکس توسط دوربین جلو، عکس دیگری هم با دوربین عقب بگیرد.

این همان ایده ای است که موجب ساخت Frontback گردید؛ اپلیکیشنی که به غیر از گرفتن سلفی، موقعیت رو به روی شما را با دوربین اصلی نیز ثبت می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Frontback از شما دو عکس خواهد گرفت؛ یکی با دوربین جلو و دیگری با دوربین عقب. سپس از آنها یک کلاژ دو بخشی می سازد و با ثبت محل عکس برداری، متنی که شما اضافه می کنید و افرادی که تگ کرده اید این عکس را ثبت می کند.

هنگام گرفتن عکس هم می توانید فلاش را فعال یا غیرفعال کرده و عکس را روی حالت تایمر بگذارید. با سوایپ عمودی و افقی هم قادرید بین دوربین جلو و عقب جابجا شده یا کادر عکس این دو را با هم عوض کنید.

Frontback 1

اما بهترین بخش Frontback، شبکه اجتماعی پرجمعیت آن است که تصاویر بسیار جالبی را در آن خواهید یافت. این شبکه اجتماعی که به تازگی از مرز یک میلیون کاربر گذر کرده، جایی است که کاربران تصاویر دوگانه شان را بین دیگر افراد به اشتراک می گذارند تا لایک بگیرند و به تعداد دنبال کنندگانشان بیفزایند.

تصاویر برگزیده سازندگان اپلیکیشن واقعا دیدنی اند. هشتگ ها نیز در Frontback وجود دارند تا عکس های مربوط به موضوعات روز را از طریق آنها دنبال کنید.

Frontback برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و به رایگان می توان با مکانیزم جالبش تصاویر دوگانه گرفت و از آنها لذت برد.

Frontback
  • Frontback
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Checkthis
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۳.۴ / ۴.۱ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


کافه‌بازار

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato