ماسک؛ هدستی که سینما را در برابر چشمان تان می آورد

ماسک؛ هدستی که سینما را در برابر چشمان تان می آورد

همانطور که موسیقی گوش دادن در حال حرکت این روزها در هر جامعه ای طبیعی و قابل قبول است، مشاهده فیلم های سینمایی و سریال ها هم به سرعت در حال همه گیر شدن است که البته همه این اتفاقات به لطف گسترش روز افزون موبایل ها و تبلت ها رخ می دهد.

مشاهده تصاویر روی تلفن های همراه شاید همیشه مناسب نباشد. از کوچک بودن صفحه نمایش گرفته تا محتوای نمایش داده شده که دوست ندارید چشم کسی دیگری به آن ها بیفتد. اما با Mask این مشکلات برطرف می شود، یک هدفون از Dashbon را با نمایشگر ترکیب کنید و روی سر خود بگذارید. منتهی این بار قسمت فوقانی که معمولا روی سر قرار می گیرد، در برابر چشمان تان می آید و حکم نمایشگر را خواهد داشت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

20150316203134-mask_feature_next_generation_headphones

ایده تیم سازنده محصول این است که هر موقع دلتان خواست موزیک گوش کنید آن را روی سر قرار می دهید و هر موقع ساکن شدید و به تماشای فیلم نشستید، آن را روی چشم می گذارید.

ماسک قرار است یک سینمای پوشیدنی باشند که از نمایشگر دوگانه نزدیک چشمی HD در کنار اسپیکرها تشکیل شده. در گوشی سمت چپ، ورودی HDMI قرار دارد که می توانید با اتصال به تلفن همراه یا تبلت، از طریق آن ویدیوها را تماشا کنید. همچنین، باتری بزرگی درون هدست گنجانده شده که تا ۴ ساعت تماشای ویدیو رو پشتیبانی می کند.

البته، قبول داریم که وقتی در فرودگاه یا ایستگاه قطار نشسته اید و یک سیم از شما آویزان می شود، ممکن است نگاه های زیادی به سمت شما برگردد. رزولوشن دستگاه ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل است. اگرچه اندازه یه سینمای واقعی نیست اما در نظر داشته باشید که چشم شما با صفحه نمایش یک سانتی متر هم فاصله ندارد.

سازنده ماسک به دنبال جذب سرمایه ای ۶۰ هزار دلاری است در حالی که تا به الان سرمایه ای تقریبا ۱۲ هزار دلاری جمع کرده. در حال حاضر می توانید با پرداخت ۳۱۹ دلار مدل یک مدل ابتدایی از این محصول را که در اکتبر سال پیش رو عرضه می شود را دریافت کنید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato