اپل هم اکنون موبایل های اندرویدی و حتی کامپیوتر های شما را با آیفون تعویض می کند

اپل هم اکنون موبایل های اندرویدی و حتی کامپیوتر های شما را با آیفون تعویض می کند

اپل از سال ۲۰۱۳ طرحی را شروع کرد که بر اساس آن کاربران می توانستند آیفون های قدیمی خود را تحویل دهند و در ازای آن، آیفون جدید را با تخفیفی ویژه دریافت نمایند.

اکنون طبق تغییراتی که در سایت اپل اعمال شده، به نظر می رسد که کوپرتینو قصد دارد این طرح را تا حد امکان گسترش دهد. طرح جدید علاوه بر پذیرش محصولات اپل، موبایل دیگر شرکت ها را نیز از کاربران قبول می کند.

برای آشنایی با جزییات بیشتر این طرح، در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

iphone_trade_in

بر اساس طرح جدید اپل، صاحبان برخی از محصولات شرکت های سامسونگ، HTC، ال جی، نوکیا، سونی و بلک بری، می توانند موبایل های قدیمی خود را تحویل داده و در ازای آن آیفونی جدید را دریافت نمایند.

اپل در سایت خود در مورد شرایطی که محصولات قدیمی باید دارا باشد، سخنی به میان نیاورده، اما پیش بینی می شود که تنها محصولاتی از کاربران پذیرفته می شوند که دارای شرایط مطلوبی باشند. جالب اینکه علاوه بر موبایل، اپل PC را نیز در این طرح جای داده است.

کاربران در ازای تحویل محصولات قدیمی خود به اپل، می توانند یکی از آیفون های ۶، ۶plus و یا ۵c را انتخاب کنند و بسته به ارزش دستگاه قبلی خود، تخفیفی را از اپل دریافت نمایند.

البته بد نیست اشاره کنیم که اپل قصد ندارد خود را درگیر این دستگاه های قدیمی کند و برای اجرای طرح مورد نظرش، با شرکت های ثالث مانند Brightstar و Dataserv قراردادی را به امضا رسانده است.

اپل با استفاده از این طرح قصد دارد فرآیند مهاجرت از دیگر پلتفرم ها به iOS را آسان تر کند و بدین شکل کاربران بیشتری را به خانواده خود، اضافه نماید.

این طرح فعلا در آمریکا، کانادا، فرانسه و ایتالیا اجرا می شود.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato