ایرانسل قیمت سیم کارت های 4G خود را کاهش داد

ایرانسل قیمت سیم کارت های 4G خود را کاهش داد

ایرانسل از کاهش بهای سیم‌ کارت‌ های اعتباری USIM (سیم‌کارت‌های ۴G/LTE) و همچنین بسته بازگشت نسل چهارم خود خبر داد.

تنها اپراتور عرضه کننده خدمات نسل چهارم تلفن همراه کشور، اعلام کرد، برای سهولت کاربران در دستیابی به شبکه ۴G، از امروز یکشنبه ۱۶ فروردین ۹۴، قیمت رسمی و سراسری سیم‌ کارت‌های نسل چهارم را از ۲۰ هزار تومان به همراه ۱۰ هزار تومان اعتبار اولیه، به ۱۰ هزار تومان به همراه ۲ هزار تومان اعتبار اولیه کاهش می دهد.

همچنین قیمت بسته بازگشت USIM برای جایگزینی با سیم کارت مفقود شده یا تعویض سیم کارت ایرانسل (معمولی یا یوسیم) با حفظ شماره، از ۱۰ هزار تومان به ۸ هزار تومان کاهش  خواهد یافت.

بر اساس اعلام اپراتور دوم تلفن همراه، تعداد محدودی سیم کارت USIM با اعتبار اولیه  ۱۰هزار تومان و بهای ۲۰ هزار تومانی همچنان در برخی از نمایندگی‌ های مجاز ایرانسل در دسترس متقاضیان می‌ باشند و از این پس تمامی سیم کارت های اعتباری جدید USIM با اعتبار اولیه ۲ هزار تومان، به قیمت ۱۰ هزار تومان به متقاضیان عرضه  می گردد.

شبکه ۴G ایرانسل تا کنون ۵۶ شهر کشور را تحت پوشش خود قرار داده است. با توجه به اینکه در حال حاضر تعداد محدودی از گوشی‌ ها، نسل چهارم اینترنت همراه را پشتیبانی می کنند، ایرانسل به منظور دسترسی گسترده‌ تر به خدمات نسل جدید اینترنت همراه، مودم های ۳G و ۴G ایرانسل‌ در اختیار مشترکین قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است سیم کارت های USIM قابلیت اتصال به تمام نسل های موجود تلفن همراه یعنی دو، سه و چهار (۴G-3G-2G) را دارد. USIM های ایرانسل به آسانی و بدون نیاز به تعویض مجدد و یا برش، قابل تبدیل به میکروسیم و نانوسیم کارت هستند.

نظرات ۴۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato