حذف نام اکسپریا Z3 از فهرست موبایل های ارائه شده توسط T-Mobile

حذف نام اکسپریا Z3 از فهرست موبایل های ارائه شده توسط T-Mobile

همچون نوکیا، نفوذ به بازار تلفن های همراه ایالات متحده آمریکا برای سونی نیز همواره امری دشوار بوده است.

البته به نظر می آمد از ماه اکتبر سال گذشته و همزمان با فروش مدل بهبود یافته تری از تلفن اکسپریا Z3 توسط T-Mobile و عرضه مدل Z3v از سوی Verizon اوضاع کمی تغییر کرده باشد که متأسفانه براساس آخرین خبرها روشن شده که آن امیدها سرابی بیش برای این شرکت ژاپنی نبوده.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

براساس گزارشات شرکت T-Mobile به آرامی نام Z3 را از فهرست محصولات خود در فروشگاه آنلاینش حذف نموده و در عوض مشتریان را به سمت دو مدل پایین تر Xperia Z و Z1S هدایت می کند که در حال حاضر تنها گزینه های موجود در صفحه محصولات مربوط به برند سونی هستند.

روشن است که این اقدام به دنبال عدم تقاضای آمریکایی ها برای خرید این تلفن صورت پذیرفته و عرضه کُند جدیدترین آپدیت های اندروید توسط سونی هم مزید بر علت شده و T-Mobile را در تصمیم خود مصمم تر نموده است.

اگر خاطرتان باشد، آبنبات چوبی اندروید درست همزمان با آغاز فروش Z3 ارائه شد اما سونی تازه به فکر ارائه این آپدیت افتاده است.

در زمانی که پرچمدارن رقبا همگی یا از آبنبات چوبی بهره می برند یا اینکه جای خود را به تلفن های هوشمند تازه تری می دهند که از قبل به این نسخه از اندروید مجهز گشته اند، روز به روز از درخشش موبایل Z3 کاسته می شود.

براساس نخستین تصاویر و اطلاعات لو رفته از پرچمدار جدید سونی که احتمالا Xperia Z4 نام خواهد گرفت، این تلفن هوشمند شباهت زیادی با مدل فعلی دارد.

آنطور که از تصاویر می توان حدس زد، ظاهر هر دو دستگاه یکی است و به غیر از چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ انتظار نمی رود که شاهد تغییر تازه ای در قطعات و اجزای داخلی آن باشیم.

با در نظر داشتن بازخوردهای منفی به تلفن هوشمند One M9 اچ تی سی که از لحاظ ظاهری تغییرات اندکی را تجربه کرد و به همین چیپست مجهز شده بود، روشن است که سونی برای جلب توجه کاربران به پرچمدار جدیدش با شرایط سختی روبرو خواهد بود.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato