اکتیویژن Call of Duty: Black Ops III را رسما تائید کرد

اکتیویژن Call of Duty: Black Ops III را رسما تائید کرد

طی چند ماه گذشته، صفحه فیسبوک و توییتر Call of Duty، تصاویر و ویدیوهای مرموزی منتشر می کرد که گمانه زنی ها بر سر نسخه بعدی این بازی را آغاز نمود. نشانه ها خبر از بازگشت سری CoD به دوران جنگ جهانی را داشتند اما دست آخر، اکتیویژن Black Ops III را شب گذشته معرفی کرد و وعده رونمایی مفصل در تاریخ ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) را داد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا اطلاعات بیشتر را با یکدیگر مرور کرده و تیزر معرفی بازی را تماشا کنیم.

همانطور که انتظار آن می رفت، Call of Duty بعدی تحت عنوان Black Ops III، توسط استودیو Treyarch ساخته می شود. در پایان تیزر تریلری که شب گذشته با عنوان Back in Black منتشر شد، گفته می شود که بازی در تاریخ ۲۶ آوریل رونمایی خواهد شد و این تریلر تنها به منزله تائید بازی است.

اسکات لو در بلاگ اکتیویژن نوشته است: "پس از ۳ سال توسعه بازی در خفا، تیم Treyarch امسال با Call of Duty: Black Ops 3 باز می گردد."

در ادامه بخش های تک نفره، چند نفره و البته زامبی برای Black Ops III تائید شدند. بخش چند نفره در سری Call of Duty اهمیت بسیار بالایی دارد و هر سال تمرکز اکتیویژن در این زمینه بیشتر می شود اما بخش داستانی کیفیت مطلوبی ندارد.

یکی از برتری های سری Black Ops داستان غنی و جذابی است که آن را از دیگر عناوین این سری متمایز می کند. در زیر می توانید تریلر معرفی بازی را تماشا کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato