انتشار تصاویری از یک تلفن هوشمند مفهومی که احتمالا به Xperia Z4 سونی تعلق دارند

انتشار تصاویری از یک تلفن هوشمند مفهومی که احتمالا به Xperia Z4 سونی تعلق دارند

روز گذشته تصاویر تازه ای در فضای مجازی منتشر شد که احتمالا نتیجه هک شدن سونی در زمان انتشار فیلم مصاحبه است و یک محصول مفهومی را نشان می دهند که توسط کمپانی مذکور ساخته شده.

تصاویر قطعا به یک تلفن هوشمند مربوط می شوند که نامی از آن به میان نیامده. باید در نظر داشت که عکس ها در اصل رندرهای یک موبایل مفهومی هستند و احتمالا حاصل ذهن خلاق تیم توسعه و تحقیق سونی برای ساخت یک تلفن همراه تازه هستند.

با این همه، شایعات اخیر حکایت از آن دارند که پرچمدار آتی سونی دارای یک بدنه تمام فلز خواهد بود و از همین روی می توان انتظار داشت که تصاویر لو رفته شمایی کلی از این محصول را در مقابل دیدگانمان قرار دهند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این تصاویر برند اکسپریا را در خود دارند و به همین دلیل روشن است که محصول به خانواده اسمارت فون های تحت همین عنوان تعلق دارد. علاوه بر این اشاره هایی هم به شیشه شده که می تواند جنس ماده ای باشد که برای ساخت پنل جلویی و پشتی دستگاه در نظر گرفته شده و این هم امری کاملا متداول در خانواده محصولات اکسپریا به شمار می رود.

مشخص نیست که آیا پرچمدار آتی سونی چنین شمایلی خواهد داشت یا خیر، در هر صورت باید بگوییم که ایده ارائه شده در نوع خود جالب و زیبا به نظر می رسد.

xperia-concepts7

xperia-concepts8

xperia-concepts9

xperia-concepts10

xperia-concepts1

xperia-concepts2

xperia-concepts3

xperia-concepts4

xperia-concepts5

xperia-concepts6

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato