اینترنت اعتباری مخابرات برای مستاجران تهرانی

اینترنت اعتباری مخابرات برای مستاجران تهرانی

دریافت اینترنت پرسرعت روی خطوط تلفن ثابت برای اجاره نشین ها همیشه با دردسر همراه بوده و مالکین به خاطر سوء استفاده ها و بدهی هایی که می تواند گریبانگیرشان شود، عمدتا با دریافت چنین سرویسی مخالفت می کنند.

اما مستاجران تهرانی ازین پس برای دریافت اینترنت پرسرعت ADSL، با دغدغه هایی چون دریافت رضایت و مدارک صاحب خانه مواجه نبوده و می توانند از اینترنت اعتباری شرکت مخابرات استان تهران استفاده کنند.

در ادامه همراه دیجیاتو بمانید.

معاون تجاری مخابرات استان تهران در این باره اظهار کرد: در آخرین روزهای سال ۹۳، طرح ارائه‌ اینترنت اعتباری به شکل آزمایشی اجرا شد تا بدین ترتیب برای تمامی افراد اجاره‌ نشین امکان دسترسی به شبکه جهانی اینترنت فراهم گردد.

محمدرضا بیدخام افزود: برای فعال‌سازی این طرح تنها به مدارک شناسایی و اجاره‌ نامه نیاز است و بدین ترتیب هزینه مصرف شش ماهه یا یک ساله از مستاجران دریافت می‌شود.

وی گفت: علاقمندان به دریافت اینترنت اعتباری می توانند به طور شش ماهه یا یک ساله نسبت به فعالسازی بسته هایی با سرعت ۵۱۲ کیلوبایت برثانیه، یک و دو مگابیت بر ثانیه اقدام نمایند.

معاون تجاری مخابرات استان تهران با اشاره به اینکه این سرویس برای مالکان مشکلی در بر ندارد، اعلام کرد: هزینه مصرف اینترنت به‌ طور پیش‌ پرداخت از مستاجران دریافت می‌ شود و برهمین اساس مالک مشکلی بابت بدهی‌ های اینترنتی اجارنشین خود نخواهد داشت.

قیمت اینترنت اعتباری مخابرات استان تهران بنا به اعلام سایت این شرکت به شرح زیر است:

ویجیاتو

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato