با عملکرد دوربین حرفه ای تلفن هوشمند G4 الجی آشنا شوید

با عملکرد دوربین حرفه ای تلفن هوشمند G4 الجی آشنا شوید

هشتم اردیبهشت ماه روز بسیار مهمی برای واحد موبایل الجی محسوب می شود چراکه در این روز تلفن هوشمند G4 آن رسما معرفی خواهد شد. اینک در حالی که تنها چند روز تا آن زمان باقی مانده الجی اغلب خصوصیات اصلی و توانمندی های این موبایل را منتشر کرده و امروز نیز نخستین نمونه از تصاویر گرفته شده با استفاده از دوربین ۱۶ مگاپیکسلی این محصول را در اختیار عموم قرار داده اند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

کالبی براون عکاس شناخته شده ای که حالا به صورت پاره وقت برای الجی کار می کند معتقد است: «حتی اختلاف ناچیزی  f/0.1 در گشودگی دهانه لنز نقشی کلیدی در کار ما دارد.»

او در این ویدئو ما را با مزایای دوربین تلفن همراه جدید الجی آشنا می کند که شاید مهم ترین این موارد دقت رنگ بالای آن باشد. با در نظر داشتن نمونه عکس های گرفته شده با استفاده از دوربین این محصول می توان به پتانسل آن برای گرفتن عکس های بی نظیر و سرشار از رنگ پی برد.

اما در این ویدئو بیشترین تاکید روی کاربران حرفه ای قرار دارد؛ این گروه از افراد همانطور که می دانید به عکاسی از طریق دوربین تلفن همراه علاقه ای ندارند اما تردیدی نیست که آنچه برای این گروه خوب محسوب می شود، از نظر کاربران عادی بیش از این خواهد بود.

در ادامه توجه شما را به تماشای این ویدئو جلب می کنیم.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato