معرفی Real Manager؛ یک فایل منیجر کامل و ایرانی برای ویندوزفونی ها

معرفی Real Manager؛ یک فایل منیجر کامل و ایرانی برای ویندوزفونی ها

در بین اپلیکیشن ها که بگردید، کمتر فایل منیجر ایرانی را می یابید که از همه نظر کاربردی و قابل اطمینان باشد. بنابراین اکثر افراد نمونه های خارجی این اپلیکیشن ها را ترجیح می دهند.

Real Manager فایل منیجری ایرانی است که با امکانات خوبی که در خود جمع کرده، گزینه بسیار شایسته ای برای مدیریت حافظه موبایل های ویندوزفونی به شمار می رود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Real Manager به غیر از اعمال روتینی همچون کپی/پیست، جستجو و جابجایی فایل، امکاناتی همچون اشتراک محتوا از طریق NFC و وای فای را برای کاربر فراهم می کند.

یکی از امکانات خوب این اپ، رمزگذاری روی فولدرهاست. اگر فولدری با محتوای خصوصی داشته باشید، با گذاشتن رمز روی آن از طریق اپلیکیشن مذکور می توانید مطمئن شوید که فقط خودتان به این محتوا دسترسی خواهید داشت.

هر چند تعیین رمز عبور برای ورود به اپلیکیشن موردی است که شاید بد نباشد در نسخه های آتی Real Manager شاهدش باشیم.

Real Manager 11

Real Manager از یک موزیک پلیر و پخش کننده موزیک و ویدئوی داخلی هم بهره می برد. این مدیا پلیر داخلی ضمن بهره گیری از فرمان های حرکتی، از دایره تقریبا بزرگی از فرمت های گوناگون پشتیبانی می کند.

بنابراین با استفاده از این دو شاید به اپلیکیشن های دیگر برای مشاهده عکس، ویدئو و موزیک احتیاجی نداشته باشید. فایل منیجر بسیار خوب Real Manager را می توانید به رایگان در گجت های ویندوزفونی تان داشته باشید.

Real Manager
  • Real Manager
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Hamed AK
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۲ مگابایت
دانلود

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato