انتقام شاهدخت در بازی زیبای Dragon Hills

انتقام شاهدخت در بازی زیبای Dragon Hills

یک سری بازی ها واقعا احتیاجی به تمجید و تحسین یا تبلیغات آنچنانی ندارند؛ دیدن یک اسکرین شات از محیط بازی کافیست تا عاشق آن شوید. Dragon Hills را می توان به سادگی جزو چنین بازی هایی دسته بندی کرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

شاهدخت ماجراهای این بازی، بر خلاف تصوری که از پرنسس های مظلوم و ضعیف بازی ها داریم، بی باک است و قدرتمند؛ دختری که سوار بر اژدهایی مخوف، تپه ها را در می نوردد و به قصد انتقام از ظلم هایی که بر او رفته، زمین و زمان را به آتش می کشد.

c6f4b46e-efce-4e03-8498-763df8707b48

گرافیک نقطه قوت این بازی است، و واژگان مسحور کننده و بی نظیر کلماتی هستند که برای وصف طراحی هنری چشم نواز Dragon Hills می توان به کار گرفت. البته گیم پلی بسیار سرگرم کننده و پر زد و خوردی را هم در بازی تجربه می کنید و با باس فایت ها و چالش های فراوانی در آن روبرو هستید.

یک انگشت برای بازی کردن Dragon Hills کافیست. تنها کاری که در بازی می کنید، پیش روی به جلو و تار و مار کردن هر جنبده ای است که بر سر راهتان قرار گرفته. هر چقدر قربانی هایتان بیشتر باشد، امتیاز و سکه بیشتری هم بدست می آورید و طبعا قدرت ها و اسلحه جدیدتری را هم آزاد می کنید.

توضیح اضافه در مورد Dragon Hills گزافه گویی است، باید حتما آن را تجربه کرد. بنابراین توصیه می کنیم ابتدا ویدئوی کوتاهی از بازی را ببینید و سپس دانلودش کنید و از آن روی تلفن های هوشمندتان لذت ببرید.

Dragon Hills
  • Dragon Hills
  • قیمت: ۱.۹۹ و ۲.۲۹ دلار (نسخه اندروید رایگان)
  • سازنده: Rebel Twins
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۶۱.۳ / ۴۴ / ۳۶ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato