«تلفن هوشمند رویایی» شما در دستان سامسونگ [تماشا کنید]

«تلفن هوشمند رویایی» شما در دستان سامسونگ [تماشا کنید]

سامسونگ این روزها تمام تلاش خود را می کند تا فروش خوبی را برای پرچمداران تازه اش رقم بزند و در همین راستا نیز هر چند وقت یکبار تیزرهای تبلیغاتی جدیدی را برای آنها منتشر می کند و هر بار نیز سعی دارد که یکی از امکانات این دو تلفن همراه را به کاربرانش بشناساند.

حالا این شرکت کره ای تیزر تبلیغاتی تازه ای را منتشر کرده که روی توانمندی های موبایل گلکسی S6 در شارژ وایرلس تاکید دارد و در کنار آن، کاربران خود را با دو وضعیت شارژ سریع و Ultra Power Saving (برای صرفه جویی در مصرف برق) آشنا می کند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در این ویدئو تلفن های هوشمند گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge در لوکیشن ها و شرایط نوری مختلف به تصویر کشیده می شوند و برخلاف ویدئوهای تبلیغاتی کوتاه اپل که همیشه فاقد برخی سکانس های کلیدی و مهم هستند، در تیزر جدید سامسونگ، محصول برای آنچه که هست به نمایش در می آید: یک تلفن هوشمند بسیار خوب با راهکارهای مبتکرانه و مطلوب برای شارژ.

در پایان تیزر تبلیغاتی با گفتن این جمله تمام می شود که می توانید گلکسی S6 را «اسمارت فون رویاهایتان» بنامید. اگر به دنبال موبایلی بوده اید که کمترین کاستی ها را در حوزه های مختلف داشته باشد (همانطور که می دانید اغلب تلفن های همراه در یک یا چند حوزه دچار ضعف هستند) شاید بهتر باشد که نگاهی به جدیدترین پرچمداران سامسونگ بیاندازید. نظر شما چیست؟ آیا در نظر دارید که یکی از این دو مدل را خریداری کنید؟

نظرات ۳۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato