آپو سرعت و کارایی فناوری شارژ سریع VOOC خود را به رخ سایر رقبا می کشد [تماشا کنید]

آپو فناوری شارژ سریع خود موسوم به VOOC را در سال ۲۰۱۴ و با فبلت Find 7 معرفی نمود؛ تکنولوژی که کاربران را قادر می ساخت تا ۷۵ درصد از ظرفیت یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را در نیم ساعت شارژ نمایند و حالا این کمپانی تصمیم گرفته با ساخت ویدئویی ویژه یکبار دیگر توجه جهانیان را به این امکان بی نظیر محصولاتش جلب نماید.

شرکت مورد اشاره ویدئویی را بر روی یوتیوب قرار داده و در آن به شارژ همزمان تلفن های هوشمند Oppo N3، گلکسی S6، آیفون ۶ پلاس و نکسوس ۶ پرداخته تا معین گردد آیا VOOC آنقدری که گفته می شود سرعت دارد یا خیر.

محصول خود آپو یعنی N3 ظرف ۳۰ دقیقه ۷۱ درصد از ظرفیت باتری اش پر می شود و این در حالیست که طی همین مدت زمان گلکسی اس ۶ سامسونگ، نکسوس ۶ گوگل و آیفون ۶ پلاس اپل هر یک به ترتیب تنها ۵۶،  ۴۱ و ۱۰ درصد شارژ می گردند.

البته نباید از خاطر برد ظرفیت باتری اسمارت فون های تحت آزمایش با یکدیگر برابر نیستند، نکسوس ۶ توسط یک پیل ۳۲۲۰ میلی آمپر ساعتی قدرت بخشیده شده، آپو N3 باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد و ظرفیت قطعه ی مورد بحث در آیفون ۶ پلاس و گلکسی اس ۶ به ترتیب به ۲۹۱۵ و ۲۵۵۰ میلی آمپر ساعت می رسد.

نظر شما در این رابطه چیست و آیا جای خالی فناوری VOOC را در اسمارت فون کنونی خود احساس نمی کنید؟

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟