همه چیز درباره آیفون 13
تبلت Predator، محصول جدید ایسر برای گیمرها

تبلت Predator، محصول جدید ایسر برای گیمرها

پس از معرفی فبلت ۵.۵ اینچی، سه دستبند و چندین ابزار کوچک و بزرگ دیگر، حالا نوبت به آن رسیده که ایسر از تبلت جدید خود هم رونمایی کند، تبلتی که احتمالا برای مصارف معمولی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

تبلت اندرویدی جدید، از خانواده Predator ایسر است و ظاهر آن شما را به یاد کامپیوترهای قدرتمند قرمز و مشکی می اندازد. قرار است تبلت جدید اواخر سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه گردد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

IF

ظاهر عجیب و غریب دستگاه، Predator را ابدا نزدیک به یک تبلت معمولی نگه نمی دارد. ضخامت بیش از حد آن در برابر آیپد هیچ است اما باید در نظر بگیرید که این یک تبلت گیمینگ است و نه تبلتی برای یک مدیر یا یک دانشجو.

برای مثال، سیستم لرزشی این دستگاه بسیار قدرتمند طراحی شده، به گونه ای که وقتی در بازی آسفالت ۸، تحت شرایط سختی قرار میگیرید، تبلت به مانند فرمان ماشین در دستان شما می لرزد تا حس بازی را منتقل کند.

IF

علاوه بر صفحه نمایش ۸ اینچی، که در مورد رزولوشن آن صحبتی نشد، آنچه که سبب بیش از حد بزرگ تر شدن Predator می شود، اسپیکرهای بزرگ و حاشیه های بسیار گسترده است. اسپیکرها هم از تکنولوژی های مخصوصی بهره می برند و آنقدر بزرگ هستند که هنگام بازی کردن Dead Trigger 2، وحشت را به جان تان بیندازند.

از آنجایی که در مورد سخت افزار داخلی دستگاه صحبتی به میان نیامده، به نظر می رسد که ایسر هنوز مطمئن نیست چه چیزی قرار است در دل Predator بنهد.

IF

سوال اصلی اینجاست که آیا این تبلت در بازار می تواند مقاومت کند؟ بازار هنوز فضای رقابتی خاصی در ارتباط با تبلت های مخصوص بازی را حس نکرده و کاربران تنها به چند گزینه محدود اند. یا تبلت شیلد انویدیا با چیپست تگرا K1 را خریداری کنند یا به چند برند متفرقه اعتماد داشته باشند.

به نظر می آید که ایسر در زمان درست، تصمیم درسی گرفته. آن ها می توانند بهترین شرکت در این حوزه باشند و لزوم رقابت را برای دیگر شرکت ها نیز ایجاد نمایند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato