مدیر عامل ایسوس: امسال مدل جدیدی از ذن واچ عرضه نخواهد شد

مدیر عامل ایسوس: امسال مدل جدیدی از ذن واچ عرضه نخواهد شد

سایت NDTV به نقل از جری شن مدیر عامل ایسوس مدعی شده که این شرکت در نظر ندارد امسال نسخه جدیدی از ساعت ذن واج را عرضه کند و این مساله به تاریخی نامعلوم در سال آینده موکول شده است.

براساس خبری که در سایت مذکور منتشر شده، شن این اظهارات را اخیرا در دهلی نو و به مناسبت عرضه ذن فون ۵ در این کشور مطرح نموده.

در دسامبر سال ۲۰۱۴ میلادی هم یکی از روزنامه های تایوان از قول مدیرعامل این شرکت آسیایی عنوان کرده بود که ذن واچ ۲ در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ رونمایی می گردد، اما خبرهایی که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که چشم بادامی های تایوانی نظر خود را تغییر داده اند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

از ظواهر امر پیداست که ایسوس در نظر ندراد چرخه ۱۲ ماهه مرسومش را برای عرضه مدل تازه ای از ذن واچ دنبال کند کما اینکه به نقل از شن گفته شده که شرکت مورد بحث مدل نخست این ساعت هوشمند را تنها برای بررسی میزان استقبال بازار عرضه کرده است.

براساس گفته های شن، مهندسان ایسوس هم اکنون تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا عملکرد این گجت را بهبود بخشیده و عمر باتری آن را افزایش دهند. شن همچنین شایعات قبلی دال بر این نکته که ایسوس مشغول کار روی سیستم عامل پوشیدنی خودش است را نیز تایید کرده.

نکته جالب دیگر که این مقام عالی رتبه ایسوس به آن اشاره نموده این است که نسل دوم ذن واچ در قالب دو مدل مختلف ارائه می گردد، یکی برای خانم ها و دیگری برای آقایان. اما در حال حاضر مشخص نیست که آیا منظور آقای شن دو طرح مختلف از این محصول بوده یا تنها به ابعاد متفاوتی از آن اشاره داشته است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato