با UX 4.0 آشنا شوید؛ رابط کاربری تلفن هوشمند G4 با امکانات و ظاهری متفاوت

با UX 4.0 آشنا شوید؛ رابط کاربری تلفن هوشمند G4 با امکانات و ظاهری متفاوت

پس از ماه ها شایعه و انتشار پوسترهای تبلیغاتی جدید، بالاخره تلفن هوشمند G4 الجی از راه رسید. امکانات کلی این موبایل در حد قابل قبولی است و برای آنها که به اجناس لوکس و گران قیمت علاقه دارند، مدلی از آن همراه با کاور پشتی چرمی ارائه شده.

اما در این بخش در نظر داریم که روی رابط کاربری این موبایل تمرکز نماییم. حقیقت این است که G4 همراه با تغییرات قابل توجهی در قیاس با مدل قبلی اش روبرو شده: نخست اینکه این محصول همراه با نسخه جدیدی از رابط کاربری آن با نام UX 4.0 به بازار می آید.

همانطو که احتمالا حدس می زنید این کد جدید براساس آبنبات چوبی اندروید و به طور مشخص بیلد ۵.۱ آن انتخاب شده و براساس زبان طراحی متریال گوگل تهیه گردیده.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

نکته دومی که باید به آن اشاره گردد این است که الجی ظاهرا تصمیم گرفته در انتخاب مجموعه اپلیکیشن ها و امکانات استاندارد برای محصولات خود دنباله رو سامسونگ باشد و تعداد آنها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

به بیان دیگر UX 4.0 فاقد مرورگر اینترنتی خود الجی بوده و در عوض کاربران آن باید از کروم برای رفع نیازهای خود بهره بگیرند.

علاوه بر این برای بالا بردن میزان کارایی رابط کاربری و ایجاد تجربه ای دل انگیز برای کاربران، بسیاری از امکانات UX 4.0 از آن حذف شده اند. اما در عین حال نیز تعدادی قابلیت تازه براییش در نظر گرفته شده که از آن جمله می توان به بازطراحی اپلیکیشن دوربین اشاره کرد که حالا امکانات به مراتب بیشتری را در قیاس با موبایل G3 در خود دارد.

به این ترتیت، کاربران G4 کنترل کاملی روی دوربین خواهند داشت و می توانند سرعت شاتر را بنا بر نیاز خود تغییر دهند. الجی همچنین تصمیم گرفت که پاسخی کوبنده به قابلیت Quick Launch سامسونگ بدهد و با افزودن امکانی به نام Quick Shot امکان گشودن سریع اپلیکیشن دوربین و عکس برداری بی درنگ را برای کاربران پرچمدار تازه اش فراهم نماید.

برای آشنایی بهتر با قابلیت ها و امکانات رابط کاربری UX 4.0، توجه شما را به اسکرین شات های گرفته شده از آن جلب می نماییم.

201409apple-newton-1-1200jt-1

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (1)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (2)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (3) The-LG-G4s-UX-4.0-interface (4)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (5)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (6)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (7)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (8)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (9)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (10)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (11)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (12)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (13)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (14)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (15)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface (16)

The-LG-G4s-UX-4.0-interface

 

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato