ظاهر فوق العاده اپلیکیشن های ویندوز 10 در هولولنز

ظاهر فوق العاده اپلیکیشن های ویندوز 10 در هولولنز

ردموندی ها تمرکز زیادی را روی اپلیکیشن های فراگیر خود گذاشته اند و اظهار داشته اند که: «ما در مورد یک پلتفرم صحبت می کنیم، یک اپلیکیشن و یک باینری که می تواند روی همه دستگاه ها اجرا شود.»

این اپلیکیشن حتی هدست هولولنز این شرکت را نیز در بر خواهد گرفت و آنطور که مدیران این شرکت وعده داده اند، اپلیکیشن های ویندوز ۱۰ روی هولولنز نیز به سادگی قابل استفاده خواهند بود.

مایکروسافت در کنفرانس توسعه دهندگان خود نشان داد که اپلیکیشن های ویندوز ۱۰ چگونه قرار است که روی هولولنز اجرا شوند. در این مراسم اپلیکیشن هایی به نمایش گذاشته شدند که روی دیوار اجرا می شدند و می شد هولوگرام ها را در هر جایی دید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

فضا مانند یک محیط شخصی به نظر می آمد که می شد آن را طبق سلیقه شخصی بهینه سازی کرد. تصور کنید در حالی که در ساحل نشسته اید و چای می نوشید، اطلاعات مربوط به وضعیت آب و هوا روی میزی که مقابل شما قرار دارد نمایش داده می شوند.

گفتنی است که هولولنز نخستین بار در ماه ژانویه رونمایی شد (یعنی کمتر از ۱۰۰ روز قبل) و در واقع همان هدست فراگیر یا همان ایمرسیو مایکروسافت است.

این هدست همچون آکیلس ریفت کاملا به مقوله واقعیت مجازی مربوط نمی شود و همچنان دنیای پیرامون خود را می توانید ببینید و شاید استفاده از واقعیت افزوده بهترین عبارت برای توصیف آن باشد.

DSC_2016.0

DSC_2058.0

DSC_1842.0

DSC_1845.0

DSC_1895.0

DSC_1955.0

DSC_2016.0

 

نظرات ۳۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato