ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گزارش عملکرد مالی HTC در سه ماهه نخست سال 2015 اعلام شد

کل درآمد اچ تی سی در سه ماهه نخست سال 2015 برابر با 41.5 میلیارد دلار تایوان (معادل 1.36 میلیارد دلار آمریکا) اعلام گردید که اندکی پایین تر از رقم 47.9 میلیارد دلار تایوان (1.5 ...

Maryam Mousavi
نوشته شده توسط Maryam Mousavi | ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۰

کل درآمد اچ تی سی در سه ماهه نخست سال 2015 برابر با 41.5 میلیارد دلار تایوان (معادل 1.36 میلیارد دلار آمریکا) اعلام گردید که اندکی پایین تر از رقم 47.9 میلیارد دلار تایوان (1.5 میلیارد دلار آمریکا) است که این شرکت توانست در سه ماهه آخر سال 2014 کسب نماید.

سود خالص این شرکت در بازه زمانی یاد شده برابر با 0.36 میلیارد دلار تایوان (معادل 11 میلیون دلار آمریکا) برآورد شده که این نیز نسبت به رقم 15.89 میلیون دلار اعلام گردیده در سه ماهه قبلش کمتر است.

با این همه زمانی که این آمار و ارقام را با مدت مشابه سال قبل مقایسه می کنیم (درآمد 1.08 میلیارد دلاری و زیان خالص 66 میلیون دلاری) در خواهیم یافت که اوضاع برای اچ تی سی چندان هم بد نبوده و ظاهرا خوب توانسته که شرایطش را بهبود ببخشد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

حالا این شرکت تایوانی تلاش دارد تا با عرضه تلفن های هوشمند جدیدی نظیر One M9 در ایالات متحده آمریکا و One M9+ و One E9+ در بازارهای آسیایی کمی به اوضاع مالی نامناسبش سر و سامان بدهد و پیش بینی شده که کمپانی مورد بحث در سه ماهه آتی درآمدی مابین 1.5 الی 1.67 میلیارد دلار داشته باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (11 مورد)
  • ali
    ali | ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

    اچ تی سی 11 میلیون دلار، ال جی بخش موبایل 34 میلیون دلار، اونوقت سامسونگ بخش موبایل 2.6 میلیارد دلار؟!

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی