بازی با لغات انگلیسی در Word Academy

بازی با لغات انگلیسی در Word Academy

بازی با لغات انگلیسی در Word Academy

راه های تقویت زبان انگلیسی بسیارند؛ بعضی شرکت در کلاس های آموزشی را ترجیح می دهند و بعضی دیگر ارتقای مهارت هایشان را با ویدئوهای آموزشی و روش های دیگر دنبال می کنند.

اما احتمالا شما هم قبول دارید که بازی ها هم می توانند در تقویت زبان موثر باشند. Word Academy که امروز به معرفیش می پردازیم، از جمله بازی هایی است که می تواند در گسترش دایره لغات انگلیسی شما  اثر شگفت انگیزی داشته باشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Word Academy مزیت بسیار بزرگی دارد و آن هم چیزی نیست جز طیف گسترده ای از مخاطب که می تواند در بر بگیرد. از خردسالان تا افراد مسن به راحتی می تواند با ورد آکادمی ارتباط برقرار کرده و از انجام بازی هایش لذت ببرند.

Word Academy 22

تنها کاری که در این بازی انجام می دهید، یافتن کلمات معنی دار از میان مربع حروف به هم ریخته است. با این کار هم سرگرم خواهید شد و هم دایره لغات انگلیسی تان را می سنجید.

مربع ها در ابتدای بازی ۳x3 هستند و هر چه به مراحل بالاتر صعود کنید، ابعادشان بیشتر و کلمات آنها هم مشکل تر خواهد شد. اگر هم در یافتن کلمات به مشکل خوردید، آیکن Hint در پایین صفحه برای راهنمایی شما در نظر گرفته شده.

ضمنا ورد آکادمی iOS از اپل واچ هم پشتیبانی می کند، بنابراین می توان یک سری از بازی ها را از طریق ساعت هوشمند و روی مچ انجام داد. این بازی عالی برای تقویت زبان را می توانید هم اکنون به رایگان برای iOS و گجت های اندرویدی تان دانلود کنید.

©Word Academy
  • ©Word Academy
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Scimob
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۰.۷ / ۱۰.۱ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل