مشاهده وضعیت پرواز فرودگاه های داخل کشور با اپلیکیشن

مشاهده وضعیت پرواز فرودگاه های داخل کشور با اپلیکیشن "اطلاعات پرواز فرودگاه"

شغل برخی افراد ایجاب می کند که دائما در سفرهای هوایی باشند؛ به وبسایت فرودگاه های کشور سر بزنند، اطلاعات پرواز فرودگاه ها را چک کنند تا نزدیک ترین پرواز برای رسیدن به مقصد را از دست ندهند.

اپلیکیشن "اطلاعات پرواز فرودگاه" با جمع آوری اطلاعات کامل پرواز از فرودگاه های سراسر کشور، کاری کرده تا با داشتن آن روی موبایل به چک کردن مداوم وبسایت های اینترنتی احتیاجی نداشته باشید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اپلیکیشن از دو منو تشکیل شده: یکی پروازهای خروجی و دیگری پروازهای ورودی. در این اپلیکیشن می توانید اطلاعات پرواز ۱۵ فرودگاه بزرگ کشور را به طور لحظه به لحظه دنبال کنید.

Parvaz 2

برای هر پرواز در فرودگاهی مشخص، می توان اطلاعاتی از قبیل مبدأ و مقصد، وضعیت کنونی پرواز (مثلا در حال بلند شدن، آماده نشستن، نقص فنی و غیره)، شماره پرواز، مدل هواپیما، نام آژانس هواپیمایی، تاریخ و زمان پرواز (حتی زمان تخمینی رسیدن به مقصد) و ترمینال پرواز را مشاهده نمود.

کلیه این اطلاعات از وبسایت های مربوط به هر فرودگاه جمع آوری می شوند و خوشبختانه بروزرسانی بسیار سریع و بی دردسری را در برنامه شاهد هستید. از آنجایی که رابط کاربری بسیار سبکی برای اپ طراحی شده، با یک اتصال اینترنتی ضعیف هم می توانید مطمئن باشید که اطلاعات مربوط به هیچ کدام از پروازها را از دست نخواهید داد.

با این وجود، جای گزینه جستجوی پروازها در اپلیکیشن خالی است که امیدواریم در نسخه های بعدی شاهد اضافه شدنش به اطلاعات پرواز فرودگاه باشیم. اطلاعات پرواز فرودگاه برای سیستم های عامل iOS و اندروید با قیمت به ترتیب ۹۹ سنت و ۱۵۰۰ تومان عرضه شده و در میان نمونه های مشابه کامل ترین است.

مطمئنا این اپ از آن دسته اپلیکیشن هایی نیست که به کار همگان بیاید، با این وجود برای کسانی که خود یا یکی از اعضای خانواده شان دائما در حال سفرهای هوایی است می تواند بسیار مفید و کاربردی ظاهر شود.

اطلاعات پرواز فرودگاه
  • اطلاعات پرواز فرودگاه
  • قیمت: ۱۵۰۰ تومان و ۰.۹۹ دلار
  • سازنده: امیر وحید رودسری
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱.۳ / ۰.۸ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato