همه چیز درباره آیفون 13
سامسونگ: دو سنسور دوربین متفاوت به کار رفته در گلکسی اس ۶ از نظر کیفیت یکسان هستند

سامسونگ: دو سنسور دوربین متفاوت به کار رفته در گلکسی اس ۶ از نظر کیفیت یکسان هستند

گلکسی اس ۶ و همچنین اس ۶ اج جز برترین تلفن های هوشمند کنونی بازار هستند و می توان آنها را به نوعی بهترین موبایل های تولید شده توسط سامسونگ تا به امروز دانست.

ولی همانطوری که قبلاً نیز در دیجیاتو نوشتیم به تازگی و بر طبق گزارش های کاربران مشخص شده که کمپانی سازنده در این اسمارت فون ها از سنسورهای دوربین یکسانی استفاده نکرده و برخی از آنها را با سنسور IMX240 سونی و تعدادی دیگر را با سنسور ISOCELL خانگی خود روانه ی بازار نموده است.

حال سامسونگ در مقام توضیح برآمده و سعی کرده در این رابطه اطلاعاتی را ارائه نماید. با دیجیاتو همراه باشید.

تا کنون حدس اصلی بر این است که عدم توانایی سونی در پاسخگویی به نیاز سامسونگ عامل رخ دادن اتفاق پیش تر اشاره شده بوده است.

اما امروز و در همین راستا وب سایت The Verge توضیحی را از اهالی کمپانی کره ای دریافت کرده که طی آن مدیران شرکت مذکور شرح داده اند برای تجربه ی کاربری محصولات شان استانداردهایی مشخص دارند و به همین علت همواره از قطعاتی استفاده می نمایند که بتوانند توسط آنها این استانداردها را حفظ کند.

به زبان ساده تر این مقامات تاکید دارند تفاوتی ندارد گلکسی اس ۶ شما مجهز به چه سنسوری باشد، هر دو نوع دوربین ارائه شده در این موبایل کارایی مشابه و برابری را عرضه خواهند نمود و تصاویری با کیفیت ثبت می کنند.

ناگفته نماند که اهالی سامسونگ حاضر نگشته اند در مورد اینکه کهکشانی تازه واردشان در چه مناطقی از نظر جغرافیایی با چه سنسوری عرضه شده یا حتی علت این تصمیم اظهار نظری بنمایند.

ضمناً وب سایت SamMobile هم به تازگی قیاس شانه به شانه ای را بین دو سنسور به کار رفته در اسمارت فون گلکسی اس ۶ انجام داده که نشان می دهد عکس های گرفته شده توسط آنها تفاوت خاصی را با هم ندارند و کاملاً واضح و با کیفیت هستند.

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato