برنامه ریزی اسپاتیفای جهت ورود به دنیای ویدیوهای آنلاین

نام اسپاتیفای اکنون مترادف با پخش آنلاین موسیقی به شمار می رود، اما به نظر می رسد که این ماجرا قرار است به زودی دستخوش تغییر شود. بر اساس شنیده های روزنامه وال استریت ژورنال، اسپاتیفای قصد دارد به صورت سرویس ویدیویی خود را راه اندازی نماید.

هنوز دقیقا مشخص نشده که این سرویس بر روی چه محتوایی تمرکز خواهد داشت، اما مشاهده شده که اسپاتیفای با برخی تولید کنندگان محتوا در یوتوب صحبت کرده است تا حق پخش ویدیوهای آنان را به دست آورد.

بر اساس شنیده ها، تماشای ویدیو های این سرویس نیاز به خرید اشتراک ندارد. اسپاتیفای بر اساس لیست موسیقی هایی که شما گوش می دهید، ویدیوهایی را در این سرویس به شما پیشنهاد می دهد و تلاش می کند تجربه کاربری خوبی را در اختیارتان قرار دهد.

در صورتی که شایعات درست از آب در بیایند، سرویس جدید اسپاتیفای در پایان ماه جاری میلادی راه اندازی خواهد شد. اسپاتیفای مدتی است که به شدت از سمت رقبایش تحت فشار قرار گرفته و این حرکت می تواند پاسخ مناسبی برای آنان باشد. هم اکنون سرویس Tidal، که به تازگی توسط Jay Z راه اندازی شده، به پخش ویدیو در کنار موسیقی می پردازد و یوتوب نیز که منبع غنی ویدیو به شمار می رود، مشغول حرکت به سمت پخش موسیقی است.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟