همه چیز درباره آیفون 13
استراتژی به سبک زینگا؛ معرفی بازی Empires & Allies

استراتژی به سبک زینگا؛ معرفی بازی Empires & Allies

هیچ گاه از زینگا و بازی هایش به راحتی نمی توان گذشت؛ خصوصا زمانی که این استودیوی مشهور آمریکایی، به سراغ سبک استراتژی نظامی رفته باشد.

Empires & Allies جدیدترین اثر زینگاست که آمده تا در بازی های سبک استراتژی در پلتفرم موبایل تحولی اساسی ایجاد کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

زینگا پس از تجربه موفق FarmVille در بازی های سبک مزرعه داری، حالا به سراغ ژانر استراتژی رفته و با Empires & Allies سعی بر تصاحب بازار عناوین استراتژیک آنلاین دارد.

به نظر می رسد که Empires & Allies هم آغاز موفقیت دیگری برای زینگاست، چرا که تاکنون نقد و بررسی های بسیار مثبتی از آن را شاهد بوده ایم؛ طوری که Seeking Alpha آن را از لحاظ گیم پلی برتر از کلش آو کلنز می خواند.

Empires and Allies 3

در Empires & Allies به مدرن ترین تجهیزات و سلاح ها دسترسی دارید، از تانک های زرهی گرفته تا هلیکوپتر و پهپادهای جاسوسی. حتی استفاده از سلاح های اتمی و موشک های اربیتالی نیز در بازی غیر مجاز نیست، البته در صورتی که آنها را علیه سازمان تروریستی GRA، که یک تهدید جهانی در بازیست به کار ببرید.

بازی هم دارای مد آفلاین است و هم می توان آن را در رقابت های آنلاین دنبال کرد. در مود آنلاین نه تنها می توانید یک تنه به دل دشمن حمله کنید، بلکه قادرید با ایجاد اتحاد با بازیکنان دیگر، حملات به مراتب موثرتر و مرگبارتری به دشمنان خود داشته باشید.

چه بازی های استراتژی را دوست دارید و چه نه، توصیه می کنیم حتما این عنوان بی نظیر زینگا را امتحان کنید.

Empires & Allies
  • Empires & Allies
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Zynga Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۶ / ۱۰۱ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato