ایرانسل قیمت بسته های اینترنتی خود را کاهش داد

در دی ماه 93، اپراتور دوم تلفن همراه کشور در یک حرکت شگفت انگیز، همزمان با کاهش تعرفه مصرف آزاد دیتای موبایل، قیمت بسته های اینترنتی خود را با افزایش دو برابری مواجه ساخت.

این تصمیم به مذاق کاربران خوش نیامد و در ادامه اقدام هایی علیه این شرکت انجام گرفت. از همین رو، ایرانسل از دهه فجر انقلاب اسلامی، تصمیم به تعیین تخفیف 50 درصدی برای برخی از بسته های اینترنتی خود گرفت تا بتواند رضایت مشترکانش را دوباره جلب نماید و این طرح به خاطر استقبال کاربران چندین بار تمدید شد.

حالا اپراتور دوم تلفن همراه کشور، با توجه به استقبال کاربران از کاهش قیمت بسته های اینترنتی و عدم رضایت مشترکان از افزایش تعرفه ها در دی ماه، تصمیم گرفته که این تخفیف را به کاهش دائمی بسته های خود تبدیل کرده و طرح های جدیدتری نیز به مشترکان ارائه نماید.

تور کیش

در برخی از این طرح ها، ایرانسل بسته های خود را به دو بخش کل روز و از ساعت 9 شب تا 9 صبح تقسیم کرده تا تعرفه ها را به حد زیادی کاهش دهد. به عنوان مثال بسته اینترنتی 3 گیگابایتی با قیمت 10 هزار تومان توسط این اپراتور عرضه گشته که 500 مگابایت آن در کل روز و 2.5 گیگابایت آن طی ساعت 9 شب تا 9 صبح می تواند استفاده گردد.

این که ساعت 9 شب تا 9 صبح به عنوان بخش بیشتر بسته در نظر گرفته شده، به نظر کار معقولی می آید. زیرا بیشتر کاربران در طی ساعات 8 شب تا 2 بامداد و 7 تا 9 صبح از اینترنت موبایلشان استفاده می کنند و ساعات 2 تا 8 صبح که اپراتورهای اینترنت ثابت یا همراه به عنوان اینترنت شبانه در نظر می گیرند، فقط متلعق به استفاده دانلودرهاست نه همه کاربران.

در ادامه برای اطلاع شما از قیمت ها و بسته های جدید ارائه شده از سمت اپراتور دوم تلفن همراه، توضیحات رسمی این شرکت به همراه جدول تعرفه ها را ارائه خواهیم کرد. پس همراه دیجیاتو بمانید.

بر اساس اعلام رسمی روابط عمومی ایرانسل، بسته های اینترنت همراه این شرکت برای مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری آن، بدون محدودیت سرعت در تمامی مناطق تحت پوشش خدمات نسل دو (EDGE)، نسل سه (3G)، و نسل چهار (4G/LTE) قابل استفاده هستند.

بسته‌ های اینترنت همراه ایرانسل در 6 دسته با اعتبار زمانی روزانه، هفتگی، ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله تا حجم 100 گیگابایت به کاربران عرضه می گردد.

بسته های یک روزه

براین اساس، تعرفه بسته های یک روزه ایرانسل با حجم 15 مگابایت، 500تومان، 30 مگابایت 900 تومان، 120 مگابایت هزار و 800 تومان، 200 مگابایت دوهزار و 500 تومان، 1 گیگابایت شبانه یک هزار تومان و 200 مگابایت شامل 50 مگابایت روزانه و 150 مگابایت ترافیک شبانه هزار و 200 تومان تعیین شده.

طرح های هفتگی

تعرفه بسته های هفتگی ایرانسل هم هزار و 500 تومان برای 40 مگابایت، 2 هزار تومان برای 60 مگابایت، 2 هزار و 500 تومان برای 100 مگابایت، 4 هزار تومان برای 200 مگابایت، 5 هزار تومان برای 300مگابایت، 17 هزار و 500 تومان برای 5 گیگابایت، 8 هزار تومان برای بسته 3 گیگابایتی مشتمل بر 600 مگابایت ترافیک روزانه و 2.4 گیگابایت ترافیک شبانه و همینطور 4 هزار تومان برای بسته 1000مگابایتی قابل استفاده در بازه زمانی 9 شب تا 9 صبح مشخص گردیده.

بسته های یک ماهه

در گروه بسته‌های اینترنت همراه ماهیانه، ایرانسل با کاهش تعرفه، هزینه فعال‌سازی بسته 200 مگابایتی را 5 هزار تومان، 350 مگابایتی را 7 هزار تومان، 400 مگابایتی را 8 هزار تومان، 5 گیگابایتی را 20 هزار تومان، 10 گیگابایتی را 32 هزار و 500 تومان، 20 گیگابایتی را 50 هزار تومان و 24 گیگابایتی شبانه را 10 هزار تومان و 500 مگابایت در کل روز به همراه 2 و نیم گیگابایت ترافیک قابل استفاده در بازه زمانی ساعت 9 شب تا 9 صبح را 10 هزار تومان تعیین کرده.

طرح های 3 ماهه

مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند بسته های 3 ماهه 6 گیگابایتی را با هزینه 25 هزار تومان، 9 گیگابایتی را 32 هزار و 500 تومان، 12 گیگابایتی را 37 هزار و 500 تومان، 15گیگابایتی را 45 هزار تومان، 18 گیگابایتی را 47 هزار و 500 تومان، 30 گیگابایتی را 60 هزار تومان و 50 گیگابایتی را تنها با 75 هزار تومان خریداری نمایند.

بسته های 6 ماهه و یک ساله

ضمن آنکه بسته اینترنت همراه 6 ماهه ایرانسل با 9 گیگابایت ترافیک هم به قیمت 35 هزار تومان، بسته 6 ماهه 70 گیگابایتی با قیمت 130 هزار تومان، بسته های یک ساله 12 گیگابایتی با قیمت 42 هزار تومان و 100 گیگابایتی با قیمت 175 هزار تومان به مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری این اپراتور عرضه می گردد.

بسته های جدید اینترنت ایرانسل

بسته های جدید اینترنت ایرانسل

تعرفه های کنونی، نسبت به بسته های اینترنت که قبل از یک دی ماه 93 ارائه می شد، کاهش یافته

با توجه به قیمت های اعلام شده می توان گفت در تمام بسته های 3 ماهه، 6 ماهه و یکساله به همراه بسته های یک ماهه 3 گیگ به بالا، تعرفه های ایرانسل، نسبت به قیمت بسته های اینترنت این اپراتور که قبل از اول دی ماه 93 ارائه می شد، کاهش یافته است. در طرح های قبلی هر 2 گیگابایت 10 هزار تومان بود، یعنی گیگابایتی 5 هزار تومان اما در طرح های مذکور، قیمت هر گیگابایت اینترنت همراه از 1 هزار و 750 تومان تا 4 هزار تومان در نظر گرفته شده.

فعال سازی بسته های اینترنت همراه ایرانسل به سادگی و با شماره‌ گیری کد دستوری #5*555* ممکن خواهد بود. درحال حاضر بسته های یک روزه 200 مگابایتی و یک گیگابایتی، هفتگی 1 و 3 گیگابایتی و همچنین ماهیانه 3 و 24 گیگابایتی صرفا توسط مشترکان سیم کارت های اعتباری قابل فعال سازی هستند.

هم اکنون خدمات اینترنت همراه ایرانسل، با فناوری نسل 2.75 (EDGE) در تمامی مناطق تحت پوشش شبکه تلفن همراه این اپراتور، با فناوری نسل 3 (3G) در بیش از 270 شهر و با فناوری نسل 4 (4G/LTE) در بیش از 60 شهر کشور در دسترس کاربران است.

مطالب مرتبط

تماس تلفنی رایگان ایرانسل در استان سیستان و بلوچستان تمدید شد

ایرانسل تماس تلفنی رایگان درون شبکه را در سراسر استان سیستان و بلوچستان، تا پایان روز جمعه ۲۷ دی ماه تمدید کرد تا بتواند برای سیل‌زدگان این مناطق راه‌های ارتباطی را همچنان حفظ نماید.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با توجه به ادامه عملیات امدادرسانی به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان، در راستای عمل به مسؤولیت... ادامه مطلب

همراه اول و ایرانسل دیتای موبایل را در سیستان و بلوچستان رایگان کردند

عصر دیروز اعلام شد که مکالمه درون شبکه‌ای بین سه اپراتور برتر کشور در مناطق سیل زده رایگان بوده و حالا برای هرچه کمک بیشتر به افراد سیل زده و حفظ راه ارتباطاتی آنها با دیگر نقاط کشور، همراه اول و ایرانسل نیز اعلام کردند که اینترنت موبایل (همراه) در این مناطق نیز برای مشترکین‌شان... ادامه مطلب

مکالمه‌ درون شبکه ۳ اپراتور موبایل در مناطق سیل‌زده‌ استان سیستان و بلوچستان رایگان شد

روابط عمومی همراه اول، ایرانسل و رایتل اعلام کرده‌اند که بر اثر وقوع سیل در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان، ارتباطات این اپراتورها در مناطق حادثه دیده کماکان برقرار و مکالمه درون شبکه‌ای در هر ۳ اپراتور اصلی کشور رایگان است.شرکت ارتباطات سیار ایران در بیانیه خود ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان جنوب کشور،... ادامه مطلب

فضای رایگان یک ترابایتی «ابرینو» ویژه کاربران ایرانسل ارائه شد

امکان استفاده رایگان از فضای ذخیره‌سازی ویژه در زیرساخت ابری «ابرینو» برای کاربران ایرانسل فراهم شد.از این پس مشترکان ایرانسلی می‌توانند با ثبت‌نام در اپلیکیشن ابرینو، از امکان استفاده از یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان یک ماهه نیز بهره‌مند شوند. برای فعال‌سازی رایگان این فضای ویژه یک ترابایتی، مشترکان ایرانسل کافیست هنگام ثبت‌نام در ابرینو، شماره... ادامه مطلب

چرا آمار نت بلاکس از وضعیت اینترنت موبایل ایرانسل اشتباه است؟

پس از نزدیک به یک هفته قطع سراسری اینترنت کشور طی روزهای اخیر، به تدریج شاهد وصل شدن اینترنت ثابت شرکت ها و سپس برقراری اتصال اینترنت مشترکین خانگی اینترنت ثابت (ADSL) بودیم. در این مدت سایت نت بلاکس به عنوان مرجع بررسی وضعیت ارتباط اینترنت بر سر زبان ها افتاد. اکنون این سایت نشان... ادامه مطلب

پایداری شبکه ایرانسل در مناطق زلزله زده شب گذشته

کشورمان ایران در منطقه ای لرزه خیز قرار دارد و هر از چندگاهی وقوع زمین لرزه های مختلف در آن باعث بروز خسارت های جانی و زیرساختی به مناطق گوناگون کشور می شود. شب گذشته نیز زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۹ درجه در مقیاس ریشتر در شهر میانه از استان آذربایجان شرقی رخ داد... ادامه مطلب

نظرات ۷۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x

رمزتان را گم کرده‌اید؟