بازی Tadpole Tap؛ یک ماجراجویی قورباغه ای

یک بچه قورباغه باید زندگی کسالت آوری داشته باشد؛ موجودی ریز و ضعیف که در آب های راکد به دنبال موجودات ضعیف تر از خودش می افتد و اگر خوش شانس باشد و شکار نشود، در نهایت به موجود لزج و بدقیافه ای به اسم قورباغه تبدیل خواهد شد.

Tadpole Tap عنوانی است که به زندگی یک بچه قورباغه پرداخته و کمی که در دنیای آن گشت و گذار کنید، می بینید که زندگی در قالب یک بچه قورباغه آنچنان هم ملال آور و بی هیجان نیست.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

صعود به بالا، خوردن مگس ها و شکار نشدن؛ این سه کار لازمه پیشروی در مراحل Tadpole Tap و کسب بالاترین امتیاز است. روند بازی بدین شکل است که شما باید با ضربه زدن به صفحه، کاری کنید که بچه قورباغه با زبان درازش از گیاهی به گیاه دیگر پریده و به همین شکل به سمت بالا صعود کند.

در این راه هم می توانید مگس ها و عنکبوت ها را شکار کنید، ضمنا یک سری قدرت های ویژه مثل مگنت در بازی قابل آزاد شدن هستند تا بتوانید حشرات را آسان تر به سمت خود جذب کنید.

Tadpole Tap 2

بازی ممکن است در ظاهر آسان به نظر برسد، اما این طور نیست و گاهی موانع متحرک و تله های برقی مسیر می توانند برایتان دردسر ساز شوند. هر قدر بتوانید به ارتفاع بیشتری صعود کنید، امتیاز بالاتری می گیرید و با این امتیاز می توانید انواع بچه قورباغه های رنگی و متنوع را آزاد کنید.

Tadpole Tap با گرافیک پیکسلی و موزیک رترو گونه اش، شما را به دوران اوج کنسول های ۱۶-بیتی می برد. بنابراین اگر عاشق بازی های چالش برانگیز و خصوصا عناوین دو بعدی قدیمی هستید، به هیچ عنوان آن را از دست ندهید.

Tadpole Tap
  • Tadpole Tap
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Outerminds Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶۱.۶ / ۲۸ مگابایت
دانلود


نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟