سامسونگ برای رفع باگ موبایل های بروز رسانی شده به آبنبات چوبی، آپدیت های کوچک ارائه می کند

سامسونگ برای رفع باگ موبایل های بروز رسانی شده به آبنبات چوبی، آپدیت های کوچک ارائه می کند

آیا پس از آپدیت کردن یکی از موبایل های تولیدی سامسونگ به اندروید ۵.۰ با مشکل روبرو شده اید؟ نگران نباشید، چراکه کمپانی سازنده این موبایل ها قصد دارد با ارائه آپدیت های کوچک به کمک شما بیاید.

براساس توئیتی که از سوی یکی از کارکنان سامسونگ در انگلستان منتشر گردید، مهندسان این شرکت هم اکنون مشغول کار کردن روی برخی آپدیت های کوچک هستند تا در اسرع زمان این مشکل را رفع نمایند.

این بروزرسانی ها که برای رفع باگ های مختصر تلفن های همراه این کمپانی تهیه می شوند، قرار است برای مدل هایی ارسال گردند که پس از آپدیت شدن به اندروید ۵.۰ مشکلاتی برایشان به وجود آمد.

سامسونگ همچنین اظهار داشته، آنها که پس از بروز رسانی تلفن های همراه خود به این نسخه از اندروید دچار مشکل شده اند، احتمالا می توانند با ریست کارخانه ای دستگاه عملکردش را بهبود ببخشند.

در صورتی که می خواهید پیشنهاد مطرح شده از سوی شرکت سازنده را امتحان نمایید، بهتر است که از محتوی خود بکاپ بگیرید. سامسونگ همچنین توصیه نموده که برای انجام این فرایند موبایل خود را با کامپیوتر یکسان سازی یا اصطلاحا سینک کنید و از اپلیکیشن Samsung Kies برای این منظور بهره بگیرید.

در این توئیت اشاره ای به تاریخ عرضه آپدیت ها نشده و تنها می توان منتظر ماند.

ym-a

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato