سونی و معرفی یک چراغ LED دارای اسپیکر

موسیقی و نور همواره در کنار یکدیگر ترکیب جالبی را پدید می آورند و اکنون سونی بالاخره تصمیم گرفته این دو را در قالب یک محصول به دست کاربران برساند. کمپانی ژاپنی مورد بحث به تازگی یک چراغ LED دارای اسپیکر با عنوان "LED Light Bulb Speaker" را معرفی نموده که می تواند ترکیب یاد شده را در اختیار همگان بگذارد.

در درون این چراغ ۳۶۰ لومنی یک اسپیکر بلوتوث جای داده شده و شما می توانید آن را از طریق یک اپلیکیشن موبایل کنترل نموده و بدین طریق میزان بلندی صدا و روشنایی را مطابق میل خود تنظیم نمایید.

البته برای محصول مورد اشاره یک ریموت کنترل ویژه نیز وجود دارد که از طریق NFC با آن جفت شده و دستورات کاربر را اجرایی می نماید. سونی در بیانیه خبری که در همین رابطه در اختیار رسانه ها قرار داده اشارتی به طراحی بسیار جالب چراغ و البته جمع و جور و با کیفیت بودن اسپیکر گنجانده شده در آن نموده و گفته است بدین وسیله می توان در مکان هایی اقدام به پخش موسیقی کرد که تعبیه ابزارهای صوتی در آنها کار دشورای محسوب می گردد.

LED Light Bulb Speaker از ۲۳ ماه می و با قیمتی معادل ۱۹۹ دلار در اختیار کاربران ژاپنی قرار خواهد گرفت و تصاویری که در ادامه ی مطلب آورده شده اند استفاده های مختلفی از آن را به نمایش می گذارند.

2.0

3.0

4.0

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟