معرفی Notification Reminder؛ اپلیکیشنی برای یادآوری کارها به صورت اعلان در اندروید

معرفی Notification Reminder؛ اپلیکیشنی برای یادآوری کارها به صورت اعلان در اندروید

نوار اعلان های اندروید می تواند محل خوبی برای یادآوری کارها باشد، به شرط آنکه ابزاری برای نمایش آنها به صورت یک اعلان را داشته باشید. اپلیکیشن Notification Reminder ابزاری است که می تواند این کار را برایتان انجام دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

فرض کنید شما برای به یادآوردن کار مشخصی در روز، نیاز به یک یادآور همیشگی دارید؛ یادآوری ساده که همیشه جلوی چشمتان باشد. چه جای بهتری از نوار اعلان ها (که روزانه ده ها بار به آن سر میزنیم) برای این کار سراغ دارید؟

unnamed

با Notification Reminder، می توان برای کاری یادآور تنظیم کرد و آن را هنگام رسیدن موعد، در نوار اعلان به صورت یک نوتیفیکشن مشاهده نمود. این نوتیفیکیشن مزیت بزرگی دارد و آن هم قابلیت Snooze است؛ یعنی می توان کاری کرد که تا آن را نخوانده باشید، با سماجت تمام، هر چند دقیقه یک بار خود را در نوار اعلان ها نمایان کند.

ضمنا فواصل این Snooze ها را هم می توانید در این اپ تنظیم کنید. یکی از قابلیت های خوب دیگر این اپ، امکان تعیین لوگو برای یادآورهاست. با استفاده از این لوگوها، اگر چندین یادآور را در اپ تعیین کرده باشید، هنگام به صدا درآمدن با تشخیص لوگو در گوشه صفحه، آنها را با هم اشتباه نخواهید کرد.

Notification Reminder اپلیکیشن بسیار سبکی است و بزرگترین مزیتش، راحتی کار و در دسترس بودن آن است تا احتیاجی به اپلیکیشن های پیچیده و وقت گیر نداشته باشید. توصیه می کنیم حتما یکبار آن را امتحان کرده و از سادگی و سرعت آن لذت ببرید.

Notification Reminder
  • Notification Reminder
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Yogesh Dama
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۲ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato