موتورولا احتمالا مشغول ساخت سه موبایل جدید مجهز به نمایشگرهای با رزلوشن بالاست

موتورولا احتمالا مشغول ساخت سه موبایل جدید مجهز به نمایشگرهای با رزلوشن بالاست

موتورولا احتمالا مشغول ساخت سه موبایل جدید مجهز به نمایشگرهای با رزلوشن بالاست

براساس جدیدترین شایعات، کمپانی موتورولا هم اکنون مشغول ساخت سه تلفن هوشمند جدید با نمایشگرهای رزلوشن بالاست. در واقع یکی از کاربران سایت ردیت ادعا می کند از طریق «یک سیستم تحلیلی» به اطلاعاتی در مورد اسمارت فون های معرفی نشده موتورلا دست یافته و چون شواهد محکمی برای اثبات گفته های وی موجود نیست بهتر است که به این اطلاعات با دیده تردید نگریسته شود.

این کاربر ردیت ادعا می کند که سه موبایل یاد شده به ترتیب شماره مدل های XT1578، XT1585 و XT192A را خواهند داشت و همگی شان مجهز به نمایشگرهایی با رزلوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل (QHD) هستند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا بیشتر در این رابطه بدانید.

یکی از این موبایل ها احتمالا مدل سال ۲۰۱۵ تلفن هوشمند موتو اکس از موتورلاست که از مدت ها پیش شایعاتی در مورد آن شنیده می شد اما در مورد دو مدل دیگر باید بگوییم که تاکنون هیچ حرفی از آنها به میان نیامده است.

همانطور که گفته شد این تلفن های هوشمند نمایشگرهایی با رزلوشن بالا دارند و به همین دلیلی می توان با اطمینان گفت که به خانواده موبایل های موتو G یا موتو E تعلق ندارند و چون گفته شده که این محصولات توسط شرکت ورایزن عرضه می گردند می توان گفت که با دو محصول کاملا جدید از سوی موتورلا روبرو خواهیم بود.

متاسفانه علیرغم آنکه مطلب منتشر شده در سایت ردیت حاوی اطلاعاتی در مورد تراکم پیکسلی نمایشگرهای این گجت هاست، این اطلاعات در اصلی رقم DPI صفحه نمایش محصولات مورد بحث را برای مقایسه آنها نشان می دهد و نمی توان از طریق شان به ابعاد نمایشگرها پی برد.

طبق ادعای این کاربر ردیت، تلفن های هوشمند جدی موتورولا هم اکنون «در منطقه ای اطراف شیکاگو» در دست ساخت هستند و با در نظر داشتن این نکته که دفتر اصلی این شرکت هم اکنون در منطقه ویندی سیتی قرار دارد، به نظر می آید که این ادعا صحت داشته باشد.

ناگفته نماند که چندی پیش موبایل XT1578 در پایگاه داده ای HTML5Test نیز رویت شد که این مساله به ادعاهای صورت گرفته اعتبار بیشتری می بخشد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل