فروشگاه های برزیل مدعی هک پلی استیشن 4 شده اند

گزارش محلی موثقی از برزیل می گوید که برخی فروشگاه های این کشور در حال حاضر بازی های کپی پلی استیشن ۴ را با قیمتی کمتر از نسخه های اصل به خریداران ارائه می دهند.

وبسایت UOL Jogos، برای حصول اطمینان یک بسته از بازی های کپی را خریداری کرده است، در واقع افرادی که مایل به خرید بازی کپی هستند، باید کنسول خود را به یکی از این فروشگاه ها برده تا بازی روی هارد کنسول کپی شود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

فروشندگان برای اتصال سخت افزار خود به اجزای داخلی کنسول، باید دستگاه را باز کرده و در نتیجه گارانتی آن از بین می رود. پس از انجام عمل کپی فایل ها دوباره دستگاه سالم و سلامت به کاربر تحویل داده می شود. تنها تفاوتی که دستگاه شما با قبل می کند، اضافه شدن یک پروفایل اضافه به جمع پروفایل هایی است که در کنسول ثبت کرده اید.

هک پلی استیشن ۴ این بار کاملا حقیقت دارد

خبرنگاران وبسایت UOL Jogos می گویند فروشگاه ها در ازای ۳۰۰ دلار، ۱۰ بازی برای مشتریان روی هارد کنسول می ریزند. خرید این مقدار بازی در بازار برزیل تقریبا ۵۶۰ دلار هزینه بر می دارد، بنابراین ۳۰۰ دلار در حال حاضر رقم فوق العاده ای است.

باید این مسئله را در نظر داشت که هکرها تازه این روش را به کار گرفته اند و با مبالغ بسیار کمتر از ۳۰۰ دلار هم می توان صاحب این تعداد بازی شد. اگر هک پلی استیشن ۴ به همین سادگی باشد و دردسری برای کاربران ایجاد نکند، باید منتظر واکنش شدید سونی باشیم.

در هر صورت به نظر می رسد که هک پلی استیشن ۴ این بار کاملا حقیقت دارد و برزیلی ها راه حل ساده و ارزانی برای این کار پیدا کرده اند اما واکنش سونی نسبت به این مسئله بسیار حائز اهمیت است. هکرها پس از انتشار راه حل خود آن را از وبسایت خود پاک کرده اند اما سونی کاملا به مسئله آگاه است.

نظرات ۵۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟