معرفی All-In-One Toolbox؛ اپلیکیشنی برای پاکسازی حافظه و سرعت بخشی به اندروید

یکی از معضلات کاربران اندروید، کند شدن سیستم عامل به خاطر تجمع فایل های اضافی در حافظه گجت است. این فایل های جانک به مرور در حافظه انباشته می شوند، تا جایی که ممکن است حجمشان به چند گیگابایت هم برسد.

از این رو وجود اپلیکیشنی که بتواند در کسری از ثانیه، حافظه موبایل را از شر این فایل های اضافی خلاص کند ضرورت می یابد. All-In-One Toolbox ابزاری است که به همین منظور طراحی شده که به غیر از پاکسازی حافظه، 29 ابزار دیگر جهت تأمین امنیت سیستم عامل و مدیریت کامل آن را به کاربر ارائه می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

All-In-One Toolbox از همه نظر اپلیکیشن ایده آلی است؛ رابط کاربری ساده و سبکی دارد و ضمنا از زبان فارسی هم در منوها پشتیبانی می کند. مهم ترین نکته در مورد این اپ، مجموعه ابزارهای کاملی است که در آن گنجانده شده، طوری که با بهره گیری از آنها می تواند یک تنه کار چندین اپلیکیشن را انجام دهد.

مهم ترین عمل All-In-One Toolbox، پاکسازی حافظه از فایل های دورریختنی، فولدرهای خالی و بستن اپلیکیشن های بلااستفاده ای است که در پس زمینه باتری موبایل را مصرف می کنند.

All in One 2

در کنار این عمل، All-In-One Toolbox یک سری ابزار متفرقه نیز برای بهینه سازی اندروید در خود گنجانده. این ابزارهای کاربردی کارهایی از قبیل نصب اپلیکیشن ها، گرفتن نسخه پشتیبان از فایل های apk، پاکسازی اپلیکیشن های سیستمی، انتقال برنامه های نصب شده به حافظه SD، غیر فعال کردن اپلیکیشن های فعال در پس زمینه و تعیین اپ های استارت آپ را انجام می دهند.

به غیر از این موارد، یک سری پلاگین نیز برای All-In-One Toolbox قابل دانلود هستند تا با دریافت آنها، اپلیکیشن یادشده را به یک آچار فرانسه کامل تبدیل کنید. از کاربردی ترین این پلاگین ها می توان به قطب نما، فلش، جعبه سنسورها و پلاگین تنظیمات صدا اشاره نمود.

All-In-One Toolbox ضمنا یک فایل منیجر داخلی هم دارد، و با ویجت های قابل شخصی سازی آن می توانید به کلیه مواردی که اشاره کردیم، در کسری از ثانیه دسترسی داشته باشید.

این اپلیکیشن یا بهتر بگوئیم، جعبه ابزار کامل و کاربردی را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی خود نصب کنید.

All-In-One Toolbox
  • All-In-One Toolbox
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .AIO Toolbox Inc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 5.9 مگابایت
دانلود


ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟