قابلیت امضای دیجیتالی مدارک به نسخه جدید اپلیکیشن Fax.ir اضافه شد

Fax.ir چند سالی می شود که فرآیند ارسال و دریافت فکس را بر روی ابرها منتقل کرده و با استفاده از اپلیکیشن موبایل، نیاز به داشتن یک دستگاه فکس واقعی را از بین برده است.

شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید دارای یک شماره فکس شوید، و سپس کلیه موارد دریافتی را در قالب فایل PDF بر روی موبایل خود در اختیار داشته باشید. هرگاه که فکس جدیدی برایتان ارسال شود، سیستم Fax.ir پیامکی را ارسال می کند و بدین شکل شما را از این موضوع مطلع می سازد. در صورتی که پیش از این نیز دارای شماره فکس بودید، می توانید آن را بر روی شماره جدیدتان Divert کنید تا بدین ترتیب قادر باشید کلیه فکس های خود را در داخل اپلیکیشن Fax.ir مشاهده نمایید.

برای فرستادن فکس نیز این امکان را دارید تا مستقیما متن مورد نظر خود را در برنامه تایپ نمایید و یا فایل های PDF، Word و اکسل را بارگزاری کرده و به شماره مقصد ارسال نمایید.

اما Fax.ir در آخرین بروز رسانی خود قابلیتی را به اپلیکیشن اضافه کرده که فارغ از دنیای فکس، می تواند بسیار مفید واقع شود. ویژگی جدید به کاربر این امکان را می دهد تا مدارک را به صورت دیجیتالی امضا نماید. با استفاده از این قابلیت، شما می توانید فکس های دریافتی و یا هر فایل دیجیتالی دیگری را در این برنامه باز کرده، و امضای خود را در داخل آن قرار دهید.

پس از اینکه امضا را بر روی صفحه موبایل انجام دادید، برنامه آن را به صورت یک عکس در می آورد و به شما این امکان را می دهد تا ابعادش را تغییر داده و آن را دقیقا در جایی که فرم مورد نظرتان تعیین کرده است، قرار دهید. این ویژگی قطعا می تواند برای مدیرانی که نیاز دارند در طول روز مدارک متعددی را تایید نمایند، کاربردی باشد و کاغذ بازی های اضافی را در ساختار سازمان ها حذف نماید.

شما می توانید به صورت رایگان از خدمات Fax.ir استفاده نمایید و یا اگر احتیاج به امکانات بیشتری دارید، پیشنهاد می کنیم تعرفه سرویس های مختلف آن را در سایتش مشاهده نمایید.

Fax.ir
  • Fax.ir
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: توسعه ارتباطات آتریسا
  • سیستم عامل: iOS / اندروید
  • حجم: 22 / 16 مگابایت
دانلود


نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟