معرفی بازی CubX؛ چالشی برای هوشمندان

بعضی بازی های فکری بر خلاف ظاهر صاف و ساده ای که دارند، به شدت سخت و چالش برانگیزند. اصلا شاید همین عامل باعث محبوبیت آنها میان برخی افراد شود. این که توانایی رکوردشکنی در عنوانی را داشته باشید که خیلی ها، حتی نمی توانند یک مرحله اش را بازی کنند، مطمئنا اعتماد به نفس فوق العاده ای به شما خواهد داد. 

CubX از آن دسته عناوین فکری است که هر کسی قادر به بازی کردن آن نبوده و فقط برای افراد هوشمند و تند و تیز طراحی شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

تتریس عنوانی فکری است که میلیون ها نفر، چه گیمر و چه غیر گیمر آن را تجربه کرده اند. CubX نیز در واقع تتریسی دیگر است با تغییراتی در قواعد بازی و کارهایی که می توان در حین چینش بلوک ها انجام داد.

در CubX بر خلاف تتریس کلاسیک، دیگر یک صفحه ثابت محل چینش بلوک ها نیست؛ بلکه می بایست آنها را روی یک سکوی شناور و متحرک در مرکز صفحه بچینید. ضمنا این بار بلوک ها تنها از بالای صفحه به پایین سرازیر نمی شوند، بلکه باید مراقب بلوک هایی که از پایین رو به بالا هستند هم باشید.

کنترل بازی حقیقتا دشوار است و مدت ها طول می کشد تا به آن عادت کنید. مثلا برای نشاندن مکعب ها روی سکو، باید در حالی که یک انگشتتان را روی صفحه نگه داشته اید بعدی را روی صفحه بزنید تا این اتفاق را شاهد باشید.

CubX2

برای چرخاندن بلوک ها، جابجایی و چفت شدن آنها هم قواعد خاصی در نظر گرفته شده که پیش از ورود به بازی، با مشاهده یک Tutorial تصویری آنها را فرا خواهید گرفت؛ یا بهتر است بگوییم شاید آنها را یاد بگیرید!

بازی دارای مودهای متنوعی است که هر یک هدف متفاوتی را دنبال می کنند، با این حال قاعده بازی در تمامی شان یکسان است. حتی اگر دلتان برای تتریس ارجینال تنگ شود، با ورود به مد کلاسیک می توانید چیزی شبیه به آن را تجربه کنید. ضمنا در هر مرحله از بازی قادرید قدرت های مختلفی برای حذف کردن بلوک ها برای خود انتخاب نمایید.

CubX فعلا برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و حقیقتا یکی از مشکل ترین عناوین فکری این روزهاست. اگر به دنبال یک چالش واقعی هستید، حتما آن را تجربه کنید.

CubX - New Block Puzzle Game
  • CubX - New Block Puzzle Game
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: T&T
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۹ مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟