دیواره های مرگبار؛ معرفی بازی ایرانی لایت آپ

از میان راه های مختلف برای افزایش سرعت عمل و قدرت تمرکز، شاید بازی کردن شیرین ترین آنها باشد. لایت آپ یک بازی فکری ایرانی است که به همین منظور طراحی شده و آمده تا عملکرد شما را در تصمیم گیری سریع به چالش بکشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

لایت آپ بازی بسیار ساده ای است و احتیاج چندانی به فکر و استراتژی ندارد، تنها باید رویش تمرکز کنید. یک مربع زرد رنگ، روی دیواره ای در حال حرکت به بالاست و در این مسیر تیغ هایی هستند که از ادامه حرکت آن جلوگیری می کنند.

Light Up 2

کاری که شما در بازی انجام می دهید، پریدن از دیواره سمت چپ به راست در مواقعی است که مانعی بر سر راهتان قرار گرفته، و این کار را باید در نهایت سرعت و دقت انجام بدهید.

بازی به طور کلی دارای ۱۹ مرحله است که با پیشروی سخت تر و سخت تر می شوند، طوری که در مراحل پایانی فرصت پلک زدن هم نخواهید داشت. بین مسیر، بلیط های سیاه و سفیدی هم در حکم چک پوینت وجود دارند که با گرفتنشان نیاز به شروع مجدد بازی از مرحله اول نداشته باشید.

هر چند لایت آپ از لحاظ گرافیکی و رنگ آمیزی چنگی به دل نمی زند، و شاید ترجیح دهید که موزیک بر هم زننده تمرکزش را نشنوید، اما از نظر گیم پلی می تواند بسیار سرگرم کننده و تا مدتی هیجان انگیز باشد.

لایت آپ برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و ضمنا برای ثبت امتیازات از سرویس های گیم سنتر و گوگل پلی گیمز نیز پشتیبانی می کند.

Light Up - Ascent of God
  • Light Up - Ascent of God
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: هومن هاشمی
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۹.۱ / ۱۷.۵ مگابایت
دانلودویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟