مدیرعامل نینتندو از E3 2015 باز می ماند

برای دومین سال پیاپی، ساتورو ایواتا از پرواز کیوتو به لس آنجلس باز می ماند و در E3 2015 شرکت نمی کند. سال گذشته، وی به علت بیماری قادر به سفر نبود اما علت غیبت امسال وی مربوط به مسائل کاری است.

نینتندو اگرچه چند سال گذشته را به خوبی پشت سر نگذاشته اما طی ۳ ماه گذشته اخبار امیدوارکننده ای منتشر شده که نشان می دهد نینتندو سخت در تلاش است تا دوباره به دوران اوج بازگردد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در حالی که ایواتا E3 2015 را از دست می دهد، شیگرو میاموتو خالق ماریو و زلدا در کنار دیگر توسعه دهندگان نینتندو در نمایشگاه حاضر خواهند بود.

سخنگوی نینتندو می گوید: "تمرکز نینتندو در E3 امسال، نمایش بازی های بسیاری است که برای Wii U و Nintendo 3DS در راه اند. آقای میاموتو و دیگر اعضای تیم توسعه دهنده ما در لس آنجلس خواهند بود تا در مورد این بازی ها و تجربه منحصر به فردی که هر کدام ارائه می دهند صحبت کنند."

اما آقای ایواتا کجاست؟ سخنگوی نینتندو پاسخ می دهد: "تمرکز آقای ایواتا در این بازه زمانی روی قسمت های دیگر تجارت است که نیاز به حضور وی در ژاپن دارد. در حالی که او در ژاپن می ماند، آقای میاموتو و توسعه دهندگان ما در E3 تلاش می کنند تا روی بازی ها تمرکز کنند."

البته ساتورو ایواتا شاید به صورت فیزیکی غایب باشد اما مرتبا با تیم ها در تماس است: "آقای ایواتا در تماس دائمی با تیم حاضر در لس آنجلس خواهد بود و بازخورد محصولاتی که در نمایشگاه ارائه شده را تحت نظر می گیرد."

منظور از "قسمت های دیگر تجارت" احتمالا بی ارتباط با مسئله ساخت بازی موبایل و پارک هایی با تم محصولات و کاراکترهای نینتندو نیست.

کنفرانس دیجیتالی نینتندو، سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۲۰:۳۰ آغاز خواهد شد و انتظار می رود نینتندو محصولات بسیاری برای شگفت زده کردن کاربران اش داشته باشد.

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟