معرفی Kiwi Camera؛ اپلیکیشن عکاسی و ویرایش تصاویر با امکاناتی منحصر به فرد

کاربر هر سیستم عاملی که باشید، ابزارهای ویرایش تصویر در آن فراوانند؛ از ویرایشگر پیش فرض سیستم عامل گرفته تا صدها اپلیکیشن متنوع را می توانید برای زیباسازی تصاویر خود به کار بگیرید.

کثرت این اپلیکیشن ها و ابزارهای کاربردی شان موجب شده که عکاسی و ویرایش تصاویر با موبایل یکی از آسان ترین کارهای دنیا باشد. Kiwi Camera از جدیدترین آنهاست که تجربه ای آسان و لذت بخش از ویرایش تصاویر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Kiwi Camera هم ابزارهای عکاسی دارد و هم ویرایشی، بنابراین می توان از جهاتی آن را با اینستاگرام مقایسه نمود. تنها موردی که ویرایشگر کیوی را پایین تر از اینستاگرام قرار می دهد، نداشتن شبکه اجتماعی است؛ با این وجود چه از لحاظ تنظیمات عکاسی، چه فیلترها و رابط کاربری آن را با اختلاف زیادی شکست می دهد. 

در منوی عکاسی اپ، می توانید از گزینه هایی همچون Grid View، خاموش کردن صدای شاتر، گرفتن عکس با لمس و تایمر بهره ببرید. اما قابلیت مهم و منحصر به فرد عکاسی با کیوی، فیلترهای زنده آنند.

Kiwi Camera 2

تعداد نسبتا قابل توجهی از فیلترهای زنده را می توانید برای عکاسی با کیوی استفاده کنید و پیش از گرفتن عکس، در حالت تمام صفحه و یا بندانگشتی پیش نمایشی از آنها را ببینید. افکت های نورپردازی، حالت کروی، ترمیم کننده چهره، حالات مختلف سیاه و سفید و گزینه های منحصر به فردی همچون Time Filter را در میان این فیلترهای زنده خواهید یافت.

Time Filter در واقع افکتی تصادفی است که با تغییر ساعت متحول می شود و شاید بتواند شما را با رنگ آمیزی متفاوتش غافلگیر کند. امکان تنظیم کنتراست و نور و شفافیت عکس نیز از گزینه هایی است که پیش از عکاسی در اختیار خواهید داشت.

اما امکانات ویرایشی کیوی نیز بسیار مطلوبند. در این اپ می توانید کلاژهای تصویری را با ۳۶ قاب پیش فرض قابل تنظیم بیافرینید. از ابزارهای ویرایشی آن هم می توان به انواع فیلتر، Overlay، فریم های خلاقانه، ابزار برش به سایزهای استاندارد و استیکرها و فونت های رایگان اشاره کرد.

فروشگاه کیوی هم محلی است تا بتوانید از آن انواع افکت ها و استیکرهای رایگان یا پولی جدید را دانلود کنید. علیرغم این امکانات عالی، از کیوی می توان دو ایراد گرفت.

یکی نبود ابزارهای تنظیم روشنایی، کنتراست و گرمای رنگ در ویرایشگر است و دیگری واترمارکی که به گوشه تصاویر ویرایش شده می چسباند. با این حال، کیوی در ویرایش تصاویر و عکاسی عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته و با یک بار تجربه می تواند به یکی از گزینه های اول شما برای این کار تبدیل شود.

Kiwi Camera
  • Kiwi Camera
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Kiwiple Inc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۶ مگابایت
دانلود

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟