تماس صوتی با واتسپ به ویندوز فون هم خواهد آمد

تماس صوتی با واتسپ به ویندوز فون هم خواهد آمد

تماس صوتی با واتسپ به ویندوز فون هم خواهد آمد

در آخرین نسخه بتای ارائه شده از واتسپ روی ویندوز فون شاهد اضافه شدن امکان برقراری تماس صوتی هستیم. امکانی که پیشتر روی نسخه های مبتنی بر iOS و اندروید اپلیکیشن فوق ارائه شده بود.

مایکروسافت از راه های مختلف به سختی تلاش می کند مزیت های رقابتی پلتفرم موبایلش را در جدال با iOS و اندروید افزایش دهد، اما موردی که همیشه به عنوان سدی در مقابل موفقیت در این زمینه عمل کرده عدم تمایل برنامه نویسان برای توسعه اپلیکیشن های این سیستم عامل بوده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

کمبود در زمینه اپلیکیشن های اجتماعی یکی از نقص هایی است که هنگام استفاده از فروشگاه نرم افزاری ویندوز فون به چشم می آید. به عنوان مثال Snapchat هنوز روی فروشگاه مذکور ارائه نشده، رابط کاربری اینستاگرام هم مدت زیادی طول کشید تا به فرم کاشی های مورد استفاده در ویندوز فون درآید، هرچند همان هم هنوز در وضعیت بتا قرار دارد.

تماس صوتی واتسپ اما از قابلیت هایی است که بالاخره در اختیار آزمایش کنندگان نسخه بتا اضافه شده و کاربران می توانند امیدوار باشند که به زودی و پس از رفع باگ ها بطور کامل در نسخه ویندوز فونی این اپلیکیشن ارائه شود.

لازم به ذکر است شما نیز در صورت تمایل به شرکت در برنامه تست بتای واتسپ می توانید با نصب ورژن ۲.۱۲.۳۸ اپلیکیشن فوق در روند آزمایش این قابلیت جدید مشارکت نمایید.

در ادامه تصاویری از این امکان اضافه شده در نسخه مورد بحث را مشاهده بفرمایید.

A-sneak-peek-at-WhatsApp-calling-for-Windows-Phone (2)

A-sneak-peek-at-WhatsApp-calling-for-Windows-Phone (1)

A-sneak-peek-at-WhatsApp-calling-for-Windows-Phone

A-sneak-peek-at-WhatsApp-calling-for-Windows-Phone (3)

نظرات ۵۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل