بازی توپ های غلتان؛ معرفی Sparkle Epic

بازی های tile-matching یا به عبارتی جورچین ها، طرفداران زیادی دارند و از محبوب ترین زیر سبک های ژانر فکری محسوب می شوند.

Sparkle Epic یکی دیگر از بازی های جورچین فکری است که همانند بزرگان این سبک مثل Zuma و Luxor، شما را وارد چالش از بین بردن زنجیره ای از توپ های غلتان در زمانی محدود می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اگر زوما را بازی کرده باشید، مطمئنا برای آگاهی از گیم پلی Sparkle Epic به هیچ توضیحی نیاز نخواهید داشت. در این بازی نیز در هر مرحله، زنجیره ای از توپ های رنگارنگ در مسیری مارپیچی به سمت یک چاله در حرکتند.

screen640x640

وظیفه شما در بازی، پرتاب توپ های رنگی به سمت این زنجیره است، طوری که با توپ های همرنگش جور شده و آنها را در زنجیره از بین ببرد. در این صورت زنجیره کوتاه و کوتاهتر می شود و وقتی که امتیازتان به حد مشخصی رسید، مرحله با موفقیت به اتمام می رسد.

البته برای از بین بردن توپ ها در بازی، قدرت های ویژه ای هم در اختیارتان قرار گرفته. مثلا گاهی اوقات می توانید به سمت توپ ها بمب بیندازید یا زمان را به عقب برگردانید تا با عقب نشینی زنجیره، زمان بیشتری برای از بین بردنش بدست بیاورید.

Sparkle Epic حدودا ۳۰۰ مرحله دارد که همگی طراحی متفاوتی داشته و موزیک منحصر به فردی برایشان ساخته شده. از این رو ارزش تکرار بازی بسیار بالاست و ضمنا می تواند ماه ها سرگرمتان کند.

این بازی فکری بسیار چالش برانگیز را می توانید برای هر سه پلتفرم iOS، ویندوزفون و اندروید به رایگان دریافت کنید.

Sparkle Epic
  • Sparkle Epic
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ۱۰tons Ltd
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۸۳.۴ / ۴۹.۳ / ۸۷ مگابایت
دانلود


نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟