همه چیز درباره آیفون 13
گزارش ها از تصمیم مایکروسافت برای خرید Wunderlist حکایت دارند

گزارش ها از تصمیم مایکروسافت برای خرید Wunderlist حکایت دارند

مایکروسافت همچنان به خرید بهترین اپلیکیشن های شخص ثالث iOS و اندروید ادامه می دهد. پس از تصاحب Acompli (که سریعا به Outlook تغییر نام یافت) و اپلیکیشن تقویم Sunrise، حالا توجه مایکروسافت روی Wunderlist متمرکز شده است.

به گزارش وال استریت ژورنال مایکروسافت برای رسیدن به توافق در مورد خرید ۶Wunderkinder GmbH مشغول مذاکره با این استارت آپ آلمانی و قیمتی که برای پرداخت در نظر گرفته رقمی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

توافق یاد شده هنوز نهایی نشده و منبع گزارش این روزنامه نیز «یک منبع آگاه» بوده و Wunderlist از ارائه هرگونه توضیح در این باره خودداری می کند.

این خرید جدید مایکروسافت در راستای روند اخیر ردموندی ها برای تحت پوشش قرار دادن نیاز های کاربران در زمینه بهره وری روی پلتفرم های موبایل است. اپلیکیشن Acompli در زمینه ایمیل و Sunrise به عنوان تقویمی برای مایکروسافت خریداری شده بودند و حالا Wunderlist نیز می تواند نقش ابزار برنامه ریزی کارهای روزانه را برای کاربران این کمپانی به عهده گیرد.

این اپلیکیشن در هر ۳ پلتفرم iOS، اندروید و ویندوز فون بازخورد بسیار مثبتی از کاربران دریافت کرده است و حتی نسخه های رومیزی آن هم برای ویندوز و مک او اس موجود هستند.

در ماه مارس نیز سازنده دست به بازطراحی این اپلیکیشن ها زدند تا مدیریت لیست کارها در آنها هوشمندانه تر گردد.

در حال حاضر و بدون وجود هیچگونه بیانیه رسمی از طرف مایکروسافت یا واندرلیست، بسیار زود است تا بتوانیم برنامه های آتی این شرکت برای اپلیکیشن جدید را حدس بزنیم.

لازم به توجه است که شرکت یاد شده در مورد دو خرید پیشین خود رویه های متفاوتی را برگزیده بود، به این شکل که Acompli سریعا در خدمات شرکت یاد شده ادغام شد، اما Sunrise با نام پیشین خود و استقلال بیشتری به فعالیت ادامه می دهد، پس حال باید منتظر ماند و دید در مورد Wunderlist کدام یک از این سیاست ها در پیش گرفته خواهد شد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato