در اسناد HomeKit، اپل تی وی به عنوان یک سخت افزار میانی مطرح است

در اسناد HomeKit، اپل تی وی به عنوان یک سخت افزار میانی مطرح است

اسناد جدیدی که اپل به تازگی در مورد HomeKit منتشر کرده، گزارشات اولیه در مورد اپل تی وی را تایید می کند. اپل تی وی به عنوان یک هاب برای دستگاه های هوم کیت عمل خواهد کرد. مدارک منتشر شده می گویند که اپل تی وی برای کنترل شدن زمانی که در خارج از خانه هستید، نیاز به ابزارهای جانبی دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اگر شما یک اپل تی وی (نسل سوم یا بعد از آن) دارید و نرم افزار ورژن ۷ به بعد روی آن نصب شده، می توانید ابزارهای هوم کیت دار خود را زمانی که در خانه نیستید به وسیله iOS کنترل کنید.

با یک اپل آی دی وارد دستگاه iOS دار و اپل تی وی بشوید و از آن پس قادر خواهید بود با استفاده از سیری، فرامینی را به صورت ریموت کنترل اجرا کنید.

اپل همچنین لیستی از وسایلی که از هوم کیت پشتیبانی می کنند را منتشر کرد که می توانید برای حصول اطمینان این لیست را ببینید. مطمئنا برای انجام این کار نیاز به آیفون، آیپد و آیپاد تاچ هایی که iOS 8.1 به بعد را دارند نیازمندید.

هر دستگاه یا خانواده ای از دستگاه ها را که در اختیار داشته باشید، با استفاده از کد هوم کیت که در اختیار شما قرار می گیرد تحت کنترل کامل شما در می آید و با فرامین صوتی می توانید به همه آن ها تسلط داشته باشید.

هر هوم کیت نیاز به یک کاربر اصلی دارد که تحت عنوان مدیر از او یاد می شود و کاربران دیگر مشترک وی می شوند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato